تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

تلاش برای ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان کرمانشاه
سردار کارگر مطرح کرد:
مرصادنیوز: رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور گفت: برای ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان کرمانشاه تلاش خواهیم کرد.
مرصاد نیوز: روحانی در ادامه اظهارات حاشیه ساز خود در قزوین استانداران کشور را در خصوص برجام مورد سوال و جواب قرار داد.
مرصاد نیوز: 8 نماینده استان کرمانشاه در نامه ای به رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار کرمانشاه از این مسئولین خواستند تا با گذشت دو ماه از سفر دولت، گزارشی از تحقق وعده ها و تخصیص ریالی اعتبارات سفر به مردم ارائه شود.
خبر سری؛
مرصاد نیوز: بامداد امروز در دو راهی گیدبست سراوان از توابع استان سیستان و بلوچستان دو خودروی باری تویوتا با هم بر خورد می کنند و آتش سوزی مهیبی شکل می گیرد.
داس" دولت کلید هنوز کند نشده است! / باقی مانده مدیران منتسب به جناح های سیاسی دیگر "درو" می شوند
مرصاد نیوز: دولت یازدهم از همان روزهای ابتدایی شروع به کار به دلیل حذف گسترده مدیران منتسب به جناح های سیاسی دیگر، دولت "داس" لقب گرفت.
تلاش یک جوان بسیجی برای کارآفرینی؛
مرصاد نیوز: محمد حبیبی جوان 38 ساله اهل روستای قشلاق شهرستان سنقروکلیایی یکی از افرادی است که هنر خود را به عرصه تولید آورده و در راستای اقتصاد مقاومتی گام برمی دارد.
وضعیت امنیت در کرمانشاه مطلوب است/ رشد ۱۱۴ درصدی کشفیات قاچاق
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی استان کرمانشاه و همکاری خوب مردم، وضعیت امنیتی مطلوبی را در این استان حاکم کرده است.
روزهای تلخ یک پروژه در غرب استان؛
مرصاد نیوز: پروژه استخر ثلاث باباجانی از جمله پروژه هایی است که در دولت یازدهم به آن بی توجهی شده است.
نگاهی به یک معضل شهری؛
مرصادنیوز: خیابانهای گمنام و نبود پلاک پستی و تابلو راهنمای کوچه ها معضلی است که مدتهاست گریبانگیر برخی از محلات شهرستان سرپلذهاب شده است.
معرفی نرم افزار های کاربردی؛
مرصاد نیوز: Unit Converter اپلیکیشنی اندرویدی برای تبدیل واحدهای اندازه‌گیری است که با آن کمیت‌های مختلف به یکدیگر قابل تبدیل است.
قصرشیرین 8 روز اول مهر خود را با گردوغبار گذراند/ پایان تابستان و نفس هایی که همچنان تنگ می شود
مرصاد نیوز: سرپرست اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: هوای غبارآلود از ابتدای مهر ماه تا کنون آسمان شهرستان مرزی قصرشیرین را به مدت هشت روز متوالی تحت تاثیر قرار داده است.

صفحه‌ها