تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

فعالیت آزادانه شرکتهای هرمی در کشور/ ازدحام عجیب هرمی کارها در خیابان
مرصادنیوز: در دولت یازدهم این فقط شرکتهای خارجی، دوتابعیتی ها و یا کارگروه هایی مانند FATF نیستند که آزادانه در نظام اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور راه پیدا کرده اند بلکه شرکتهای تقبیح شده هرمی نیز مجوز گرفته اند.
شناسایی و دستگیری اعضای یک گروه تروریستی در کردستان+ جزئیات
مرصادنیوز: اعضای یک تیم تروریستی مستقر در شمال عراق که برای اقدامات خرابکارانه به کردستان ایران آمده بودند، دستگیر شدند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
مرصادنیوز: نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس گفت:وزیر اقتصاد باید به سوال نمایندگان در رابطه با تعهدات الزم آور در خصوص FATF پاسخ می‌دادند.
فرمانداران استان کرمانشاه:
مرصادنیوز: فرمانداران استان کرمانشاه در گفتگوهایی به مناسبت هفته دفاع مقدس بر جایگاه ایستادگی و شهادت تاکید کردند.
معرفی نرم افزار های کاربردی؛
مرصادنیوز: BuildProp Editor اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل سیستمی Build.Prop را ویرایش کنید.
دانش آموزی که جان خود را فدای محیط زیست کرد/ ظهور تفکر شهید فهمیده ها در عرصه محافظت از طبیعت
مرصاد نیوز: تعدادی از مسئولین شهرستان جوانرود و آموزش و پرورش این شهرستان با خانواده دانش آموز متوفی، که در راه پاکسازی روستا جان خود را فدا کرد دیدار کردند.
نماینده مردم سنقروکلیایی:
مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی با تاکید بر اینکه سبک زندگی اسلامی - ایرانی در جامعه پیاده سازی نشده است، گفت: عدم پیاه سازی مناسب سبک زندگی اسلامی-ایرانی باعث به وجود آمدن مشکلات متعددی در جامعه شده است.
رونمایی از ۱۱ عنوان کتاب دفاع مقدسی در استان کرمانشاه
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت می گیرد؛
مرصادنیوز: مدیر ادبیات و هنری دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار استان کرمانشاه از رونمایی از ۱۱ عنوان کتاب دفاع مقدسی به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان کرمانشاه خبر داد.
موسیقی ارزشی راهمه باهرسلیقه ای دوست دارند/ پاپ بی محتوا مخرب است
گلریز:
مرصادنیوز: محمد گلریز با بیان اینکه موسیقی های پاپ بی محتوا مخرب است بر تولید آثار ارزشی تاکید کرد و گفت: موسیقی ارزشی را همه با هر سلیقه ای از روحانیت تا سایر اقشار دوست دارند.
نگاهی به یک تغییر مهم در پیاده روی اربعین 95؛
مرصادنیوز: بازگشایی مرز سومار بر روی زائران اربعین امسال تغییر مهمی است که می تواند تاثیرات زیادی در این حوزه به دنبال داشته باشد.

صفحه‌ها