شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

بررسی نشریات - هفته اول مردادماه؛
بررسی نشریات - هفته اول مردادماه؛
مرصاد نیوز: این گزارش به بررسی نشریات منتشر شده در استان کرمانشاه در هفته اول مرداد ماه می پردازد.
طلوع سیاست توهین از آفتاب عقده گشایی!
"آفتاب یزد" همچنان در مسیر تخریب رسانه ای ؛
مرصاد نیوز: متاسفانه در شرایطی که همه چیز در کشور به سیاست گره خورده حتی دفاع از حق خود، باید هم رسانه هایی چون "آفتاب یزد" این چنین ناجوانمردانه سوار بر اسب بی تقوایی و بداخلاقی بتازند و اعتراضی نه چندان فراگیر به فابیوس را به بهانه مخالفت با سیاست خارجی دولت را مورد نوازش خاص قرار دهند!
عکس‌های یادگاری با رؤسای کشورهای اروپایی دردی از اقتصاد ما درمان نمی‌کند
سردار نقدی:
مرصاد نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هدف حضور امروز اروپاییان در تهران با هدف تحریم‌ها تفاوتی ندارد، گفت: عکس‌های یادگاری با رؤسای کشورهای اروپایی دردی از اقتصاد ما درمان نمی‌کند.
حربه اصلاح طلبان برای انشقاق در جریان اصولگرایی به بهانه توافق هسته ای
یک نماینده اصولگرای مجلس مطرح کرد:
مرصاد نیوز: سعیدی، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: عده ای جوسازی کرده و منتقدان را مخالف توافق معرفی می کنند در حالی که چنین نیست و همگی موافق توافقی هستیم که حافظ ارزش های نظام باشد و خواسته های ملت را تأمین و تضمین کند.
لوموند:پاریس – تهران ، دوستی غیر ممکن
سفر فابیوس به تهران تیتر روزنامه های فرانسوی
مرصاد نیوز: سفر لوران فابیون وزیر خارجه فرانسه در صدر اخبار رزونامه های فرانسوی قرار گرفت . برخی از رسانه های نامدار فرانسوی خبر از عادی شدن روابط میان پاریس و تهران پس از روابط تیره و تار سابق دادند .
مسئول اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کرمانشاه:
مرصاد نیوز: مسئول اطلاع‌ رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با تکذیب شایعه گروگان‌ گیری در شهرستان کنگاور گفت: ماجرا فقط درگیری شخصی میان دو جوان بوده است.
نیشخند مجمع غیرقانونی به مذاکرات هسته‌ای!
بعد از گذشت دو هفته از اعلام جمع‌بندی مذاکرات؛
مرصاد نیوز: هرچند که تبریک این مجمع غیرقانونی به رییس‌جمهور آن‌هم بعد از گذشت دو هفته از اعلام جمع‌بندی مذاکرات، نسبت به علاقه و دیدار حسن روحانی با این مجمع که در اولین روز سفر استانی به وی در اسفندماه سال گذشته صورت گرفت، اندکی کم‌لطفی این مجمع به رییس‌جمهور را می‌رساند اما ذکر برخی موارد در نامه ارسالی به رییس‌جمهور خالی از لطف نیست.
ناکارآمدی کلید دولت در گشایش قفل نرخ ارز؛
مرصاد نیوز: روحانی در ابتدا به صراحت از سیاست دولت برای یکسان سازی نرخ ارز و بازگرداندن آرامش به بازار خبر می داد ولی هم اکنون درباره آن سکوت کرده است.
ذوق زدگی از آمد و شد کشورهای اروپایی به ایران را نمی پسندم
کواکبیان در گفتگو با مرصاد:
مرصادنیوز: دبیر حزب مردم سالاری گفت: نباید از آمد و رفت برخی از کشورهای اروپایی به ایران ذوق زده شد و تمام رفتار گذشته اینها با ایران را از یاد برد.
تلاش های پشت پرده برای ایجاد اخلال در رای پرونده مهدی هاشمی
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس :
مرصاد نیوز: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: انتظار می رود در مورد پرونده مهدی هاشمی که دامنه جرمش خیلی سنگین است و در حد مسائل امنیی کشور می باشد برخورد جدی انجام شود.
مرصاد نیوز: یکی از خطوط قرمز نظام که بسیار هم بدان تاکید شده و به گونه‌ای عدم رعایت آن منفذی را برای جاسوسی دیپلماتیک و عملی برای طرف مقابل به وجود می‌آورد مکانیسم و رویه« بازرسی ها و نظارت و PMD» است که می تواند یک مسیر پرمخاطره برای امنیت کشور و قدرت دفاعی باشد.
وقتی به بزرگترین قوم ایران توهین می شود
مرصاد نیوز: سایت انسجام ملی وابسته به رئیس جمهور در اقدامی تفرقه انگیزانه قوم بزرگ لر را که از بزرگترین ایل ها و قومیت های کشور است را حذف کرده است.
موج تبریکات هسته ای قبل از تایید مجلس و شورای عالی امنیت ملی
به امید عمل به وعده ها ؛
مرصاد نیوز: فارغ از اینکه با هزینه تبریک توافق هسته ای و خوش آمدگویی به رئیس جمهور و هیئت دولت چطور می شد دل مردم محروم این روستا را شاد کرد، امیدوارم بنرهای تبریک توافقات هسته ای و خوش آمد گویی آقایان خدمت رئیس جمهور، سودی هم برای مردم محروم قلعه سیمون اسلامشهر داشته باشد؛ مردمی که در جایی نزدیک پایتخت زندگی شبیه به مردم محروم روستاهای مرزی کشور دارند.
جمعی از نمایندگان مجلس مطرح کردند؛
مرصاد نیوز: در حالی که قرار بود با اتمام ماه مبارک رمضان حکم مهدی هاشمی اجرایی شود وی به چالوس سفر کرد که این امر موجب اعتراض جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
همزمان با ورود موگرینی و فابیوس به تهران؛
مرصاد نیوز: جان کری وزیر امور خارجه آمریکا همزمان با ورود موگرینی و فابیوس به تهران، سیاست جدیدی را به دست گرفت.
مرصاد نیوز: کسی که برایش جنایتی در این سطح علیه مردم کشورش مهم نیست، دل سوزاندنش برای حیوان و نبات هم، عملگی استکبار است.
گفتگو با 4 رتبه برتر کنکور؛
مرصاد نیوز: رتبه های برتر کنکور سراسری در شهرستان پاوه به سوالاتی در خصوص عوامل موفقیت خود، نحوه مطالعه برای کنکور، برنامه های آینده برای تحصیل در دانشگاه و ... پاسخ دادند.
آتش سوزي شبانه مراتع طبيعي منطقه مياندربند كرمانشاه
شب گذشته اتفاق افتاد؛
مرصاد نيوز: حدود 3 هكتار از مراتع طبيعي منطقه مياندربند كرمانشاه به دلايل نامشخصي شب گذشته طعمه حريق شد.
بازخوانی درسی از امیر کبیر برای وزیر صنعت توسط خسرو معتضد
در گفتگو با مرصاد مطرح شد؛
مرصادنیوز: خسرو معتضد مورخ و تاریخ دان گفت: وزیر صنعت اندکی از امیر کبیر بیاموزد و به جای سخنانی غیر منطقی که مردم را نا امید می کند و به جای حرفهایی از روی شکم سیری نماد اتکا به توان و ظرفیت داخلی باشد.
مبارزه بافساداداری مطالبه همه مردم است/ دراجرای قوانین مشکل داریم
مديرکل هيات های رسيدگی به تخلفات اداری وزارت ارتباطات:
مرصاد نیوز: مديرکل هيات های رسيدگی به تخلفات اداری وزارت ارتباطات گفت: متاسفانه هم اکنون بحث فساد اداری صدای همه را در هر محفلی درآورده و در هر جمعی این موضوع مطرح می شود.
فابیوس: حامل پیام دعوت اولاند از روحانی هستم/هیأت وزرای اقتصادی فرانسه سپتامبر در ایران
در نشست خبری با ظریف
مرصاد نیوز: وزیر خارجه فرانسه گفت: حامل پیام رسمی دعوت رئیس‌جمهور کشورم از آقای روحانی هستم که در ماه نوامبر انجام گیرد.
با یک تکنولوژی عمل کردم که تا 80 سال دیگر به ایران نمی‌رسد!
تکرار/ وزیر صنعت و معدن:
مرصاد نیوز: وزیر صنعت و معدن بعد از گذراندن تعطیلات نوروزی سال 93 در آلمان و انجام عمل جراحی گوش به ایران برگشت و در دیدار نوروزی با معاونان و مدیران وزارت صنعت شرکت کرد.
وعدهای عمل نشده دولت_1
مرصاد نیوز: حسن روحانی در سه مقطع زمانی «مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری»، «کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور منتخب» و «اولین کنفرانس مطبوعاتی به عنوان رئیس دولت یازدهم» به کارگران وعده داده بود برخلاف دولت‌های پیشین، در دولت او دستمزد آنان متناسب با نرخ تورم افزایش یابد.
ولایتی در حاشیه دیدار با هیأت علمی جنبش عدم تعهد:
مرصاد نیوز: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه قطعنامه شورای امنیت درباره امکانات دفاعی از نظر ایران مردود است، گفت: جمهوری اسلامی زیر بار آن نرفته و نخواهد رفت.
آشفته بازار اشتغال زنان در مشاغل آزاد کرمانشاه/
لزوم ساماندهی بازار کاربانوان؛
مرصادنیوز: فروشندگان زن با هر انگیزه ای مجبور به پذیرش شرایط نامناسب و مزایای اندک شغل فروشندگی هستند که نیازمند توجه جدی است.

صفحه‌ها