تلگرام مرصاد

نظرسنجی

شماره4/ در حوزه انتخابیه کنگاور، هرسین و صحنه به کدام کاندیدا رای می دهید؟

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری:
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبری عزیز ما مقابل جهان کفر ایستاده است و هرکس در حوزه مسئولیت خود او را و یاران او را کمک کند در ثواب جهاد فی سبیل الله شریک است.
رویای صعود بعثت با شکست مقابل نیروی زمینی رنگ باخت
روز تلخ فوتبال کرمانشاه در ورزشگاه ۱۵ خرداد؛
مرصادنیوز: باقبول شکستی تلخ مقابل نیروی زمین تهران امیدهای تیم بعثت کرمانشاه برای صعودبه دور دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کم رنگ شد واین تیم در دو هفته پایانی تنها روی کاغذ شانس صعود دارد.
کشف محموله ۵۹۰ کیلوگرمی تریاک در کرمانشاه/دستگیری۴ نفر
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک محموله ۵۹۰ کیلوگرمی ماده مخدر تریاک در استان کرمانشاه و دستگیری ۴ نفر در این رابطه خبر داد.
گزارش تصویری؛
مرصاد نیوز: پیکر مطهر شهید مدافع حرم سجاد حبیبی در میان استقبال مردم تشییع شد.
تکرار قصه جیب احمدی نژاد و لیست مفاسدی که فاش نشد/ روحانی: دستگاه فاسدی که نام آن را نمیبرم با قاچاق کالا مانع تولید شده!!
مرصادنیوز: روحانی صبح امروز در مراسم بهره برداری از طرح های استانی بازهم حرف های شاذ زد.
مشاور عالی نهاد رهبری در دانشگاه ها:
مرصاد نیوز: مشاور عالی نهاد رهبری در دانشگاه ها با تاکید بر لزوم حفظ وحدت ملی گفت: امنیت ملی در سایه اقتدار رهبری حاصل می شود و راه حفظ اقتدار رهبری در وحدت کشور است.
کرمانشاه قطب تولیدمحصولات ارگانیک/ازانار پاوه تاعسل شاهو واورامان
گزارش؛
مرصادنیوز: استان کرمانشاه از قطب‌های تولید محصولات ارگانیک در کشور است و محصولات بسیاری از جمله انار و عسل و نخود این استان به عنوان محصول ارگانیک در کشور شناخته می‌شود.
همایش بین المللی باستان‌شناسی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود/تدوین برنامه‌های آتی مجموعه تاریخی جهانی بیستون
مدیر پایگاه جهانی بیستون:
مرصادنیوز: مدیرپایگاه جهانی بیستون از برگزاری همایش بین المللی باستان شناسی طی نیمه اول سال 95 در استان کرمانشاه خبرداد.
مشروح/سردار نقدی در گردهمایی 3 هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی:
مرصادنیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن محیا کند لایق نیست، گفت: در حین مذاکره با دشمن می‌گویند حتی آب خوردن‌ ما در گرو مذاکرات است یعنی وضع ما آنقدر خراب است که دشمن هر چه می‌خواهد می‌تواند از ما امتیاز بگیرد.
چمبره اختاپوس فرهنگی بر آینده زوجیت جوانان/ نقش موثر رسانه ها در اصلاح نگرش جامعه به ازدواج
لزوم یک اصلاح رویه غلط؛
مرصاد نیوز: سنت حسنه ازدواج این روزها در دام آداب ورسوم اشتباه جامعه افتاده وتغییرات غیرارزشی مانع ازدواج جوانان آسان جوانان شده است.
مرصادنیوز: آیا می توان پذیرفت که مردم با فضا سازی تجلیل از مردان سیمانی دولت و زیر سایه سنگین اهداء صدها سکه بهار آزادی به ظریف و صالحی فراموش می کنند که دولت فرجی در امورات اقتصادی آنها ایجاد نکرده است؟

صفحه‌ها

بین الملل