تازه ترین مطالب

مرصادنیوز: جانشین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته احیا در استان را تشریح و عناوین روزهای این هفته را اعلام کرد.
آیت الله علما:
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز تمامی کشورهای دنیا به نقش غیر قابل انکار ایران در منطقه پی پرده اند.
بیانیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه؛
مرصاد نیوز: بسیج دانشجویی مراکز دانشگاهی استان کرمانشاه در حمایت از شیعیان عربستان و محکوم نمودن حکم دادگاه این کشور علیه شیخ نمر باقر النمر بیانیه ای منتشر کرده است.
مرصاد نیوز: سرپرستار بخش جراحی مردان بیمارستان آیت ا…طالقانی گفت: مرکز آموزشی درمانی بیمارستان آیت الله طالقانی، مرکز ترومای است اما دستگاه سی تی اسکن ندارد.
ایزدی مطرح کرد:
مرصاد نیوز: فرماندار سنقر و کلیایی بر لزوم جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها تاکید کرد و گفت: باید در خصوص بهره مندی روستائیان از تسهیلات اشتغالزایی یک اطلاع رسانی مناسب صورت بگیرد.
گزارش؛
مرصاد نیوز: جاده بین المللی کرمانشاه کامیاران که مسیر عبوری خودروهای تجاری و اتصال دهنده استان کرمانشاه با همسایگان شمالی خود بلاخص کشور عراق و ترکیه است همچنان به علت عدم تعریض مناسب باعث بروز خیلی از تصادفات جاده ای می شود.
مرصاد نیوز: جشنواره بین المللی سنگنوری بیستون امشب در کاروان سرای شاه عباسی بیستون افتتاح می شود.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: بی توجهی وزارت راه و شهرسازی به پروژه های مسکن مهر در کشور و البته در کرمانشاه باعث شده است که متقاضیان خانه های مهر نسبت به عمل کردن دولت به تعهدات خویش معترض باشند.
الماسی:
مرصاد نیوز: مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: زندگی اولین زن شهیده استان کرمانشاه در قالب کتاب زندگینامه منتشر می شود.
گفتگو با یک مخترع جوان:
مرصاد نیوز: عضو تیم ملی مخترعین و مبتکرین کشور گفت: من دعوت نامه های بسیاری از کشور های معروف اروپایی برای همکاری و ادامه ی تحصیل داشتم ولی به علت اینکه پروردگار وظیفه ی خطیر و مهمی که بر روی دوشم گذاشته است به همه دعوت نامه ها جواب رد دادم.
مرصاد نیوز: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود یک سامانه بارشی جدید به جو استان خبر داد و گفت: این سامانه موجب بارش باران طی دو روز آینده خواهد شد.
گزارش مرصاد؛
مرصاد نیوز: در روزهای اخیر موضوعی در خصوص فعالیت باشگاه راهیان کرمانشاه مطرح شده است که ممکن است این تیم کرمانشاهی را تحت تاثیر خود قرار دهد.
واکنش علمای شیعه و سنی و سیاسیون کرمانشاه به حکم اعدام آیت الله نمر
واکنش علمای شیعه و سنی و سیاسیون کرمانشاه به حکم اعدام آیت الله نمر
مرصادنیوز: علما و روحانیون برجسته شیعه و سنی کرمانشاه، نمایندگان مردم این استان در خانه ملت و چهره های سیاسی و فرهنگی کرمانشاه ، به اعلام احمقانه حکم اعدام آیت الله نمر توسط دادگاه عربستان واکنش نشان دادند.
تکرار/ گزارش ویژه مرصاد؛
مرصادنیوز: محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه که با هدایت آشوب های فتنه 88 و حمایت از شعار هایی مثل جمهوری ایرانی، اعتقاد خود به اسلامیت و جمهوریت نظام را زیر سوال برده است بدیهی است که حتی با اقدامات مضحک برنامه ریزهایش در برگزاری دو جشن تولد در یک سال به دنیای سیاست بازگرداندنی نیست.
رضایی بابادی:
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: وزیر نفت بر اجرای این پروژه که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری است تاکید کردند که حتما اجرایی خواهد شد.
سرگرد سیلی خورده , تکذیبیه فرماندار صحنه , سیلی به مأمور وظیفه شناس, مرصاد , صحنه , کرمانشاه
پس از سیلی زدن به مأمور پلیس؛
مرصادنیوز: ارباب رجوع مضروب توسط فرماندار حاشیه ساز شهرستان صحنه گفت: پس از گذاشتن درخواست کاری خود روی میز فرماندار ایشان عصبانی شد و با مشت های پی در پی از سوی وی بی هوش شدم.
گزارش خبری؛
مرصاد نیوز: مراسم افتتاحیه اولین المپیاد دانش آموزی در کرمانشاه پیش از ظهر امروز برگزار شد.
مرصاد نیوز: بنابر شنیده ها جلسه همگرایی اصولگرایان با سخنرانی یکی از بزرگان این طیف سیاسی در اسلام آبادغرب برگزار می‌شود.