تازه ترین مطالب

2 برد و یک باخت حاصل تلاش آزادکار کرمانشاهی در مسابقات جهانی ترکیه
محبی مطرح کرد:
مرصادنیوز: رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: در پایان پیکارهای جهانی جام یاشاردوغو کشتی که در شهر استانبول ترکیه برگزار شد آزادکار کرمانشاهی به دو پیروزی و یک شکست رضایت داد.
مرصادنیوز: هنگامی که مهماندار هواپیمای مسافربری پرواز عادی تهران مشهد در خوشامدگویی ابتدایی به مسافران به سبک معمول برای شادی روح امام و شهدا دعا و سلامتی رهبر انقلاب را آرزو کرد
خبر تکمیلی؛
مرصادنیوز: صبح امروز 5 تن از نیروهای هنگ مرزی شهرستان قصرشیرین در اثر انفجار مین به شهادت رسیدند که برخی از اطلاعات اسامی شهدا در اخبار اولیه منتشر نشد.
توضیح رئیس بیمارستان طالقانی(ره) درباره خودسوزی کارگر/ فرد مذکور سارق و معتاد بوده است
در گفتگو با مرصاد مطرح شد؛
مرصاد نیوز: رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی(ره) شهر کرمانشاه گفت: فردی که اقدام به خودسوزی در بیمارستان کرده از کارگران بخش خصوصی و فردی معتاد و سارق بوده است.
باید از آقای جان کری پرسید آیا ملزم کردن ایران به همکاری با آژانس در چارچوب PMD دام جدید و خطرناکی نیست که پیش پای تیم هسته ای کشورمان پهن کرده اند؟
هشدار شریعتمداری درباره دام خطرناک PMD
مرصاد نیوز: شریعتمداری با طرح درخواستی از تیم مذاکره کننده کشورمان گفت: «تیم هسته ای کشورمان از آقای جان کری بپرسند اتهام جفری الکساندر استرلینگ در محاکمه ای که این روزها در آمریکا جریان دارد چیست؟»
موضع دوم اردوغان ناگوارتر از ادعای اولیه اوست
توکلی:
مرصادنیوز: نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به مواضع جدید اردوغان درباره لغو نشدن سفرش به تهران، گفت: وزارت خارجه باید سریعاً‌ تکلیف را روشن کند و سفر وی نیز لغو شود.
حادثه عجیب در بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه
شنیده ها حکایت می کند؛
مرصادنیوز: حادثه مشکوک به خود سوزی در بیمارستان طالقانی کرمانشاه یکی از کارکنان این مرز درمانی را دچار سوختگی بسیار شدید کرده که حال وی وخیم است.
/// کرمانشاه- معاون فرماندار قصرشیرین از انفجار دو مین در شهرستان قصر شیرین و شهادت 5 تن از مرزبان های این شهرستان و یک زن عشایر خبر داد.
نازپرورده خبر داد:
مرصادنیوز: معاون فرماندار قصرشیرین از انفجار دو مین در شهرستان قصر شیرین و شهادت 5 تن از مرزبان های این شهرستان و یک زن عشایر خبر داد.
جزئیات توافق نهایی میان ایران و 1+5/ سه شنبه روز انتشار توافق
ایران هسته ای منتشر کرد؛
مرصاد نیوز: جمع بندی اخبار واصله از لوزان نشان دهنده آن است که توافق هسته ای میان ایران و 1+5 تا روز سه شنبه اعلام خواهد شد.
آخرین اخبار یمن؛
مرصاد نیوز: پنجمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن در حالی آغاز شد که جنگنده‌های سعودی شهر‌های صنعا، صعده و تعز را بمباران کردند و همزمان با ادامه این حملات، اخباری از اختلاف میان شاهزاده‌های سعودی درباره جنگ با یمن منتشر شده است.
بازدید روزانه 10هزار نفر از یادمان های دفاع مقدس استان کرمانشاه
یوسفی راد خبر داد:
مرصاد نیوز: مسئول اردویی و راهیان نور سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: معاون اردویی و راهیان نور سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: به صورت میانگین روزانه ۱۰ هزار نفر که اغلب خودجوش و از مناطق مختلف کشورهستند از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید می‌کنند.
رئیس نهادکتابخانه‌های استان کرمانشاه منصوب شد
مرصاد نیوز : مسئول روابط عمومی نهادکتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، از انتصاب علیرضا شایق به عنوان رئیس نهادکتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه خبرداد.
 انجام 19 هزار و 309 سفر تا 9 فروردین درمحورهای استان کرمانشاه
خسروانی مطرح کرد :
مرصاد نیوز :مدیرکل حمل و نقل وپایانه‌های استان کرمانشاه، از انجام 19 هزار و 309 سفر از 25 اسفند 93 تا 9 فروردین 94 در محورهای درون و برون استانی کرمانشاه خبرداد.
تمامی محورهای مواصلاتی کرمانشاه لغزنده است
مرادی:
مرصاد نیوز: فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارندگی های اخیر استان، تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه لغزنده است.
مروری بر ملزومات مذاکرات در راستای حفظ منافع ملی/ از لزوم فراموش نکردن احتیاج آمریکایی ها به مذاکره تا اهمیت لغو تحریم در جریان مذاکرات
گزارش مرصاد به بهانه رسیدن لحظات حساس مذاکرات؛
مرصاد نیوز: بدون شک دیپلماسی یک دولت بایستی بر اساس منافع ملی باشد و چنانچه این دیپلماسی منجر به متضرر شدن منافع ملی شود بایستی متوقف شده و به مسیر اصلاح شده بازگردد.
سرپل ذهاب لرزید
بامداد امروز؛
مرصادنیوز: زمین لرز‌ه ای به بزرگی سه و شش دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهرستان سرپل ذهاب در استان کرمانشاه را لرزاند.
پیشروی شیعیان یمن همچنان ادامه دارد/ اعتراف رسانه های غربی به ناکارآمدی حملات متجاوزانه عربستان
اختصاصی مرصاد؛
مرصاد نیوز: با وجود حمایت های برخی از کشورها از حملات متجاوزانه عربستان به یمن، رسانه های غربی از پیشروی شیعیان یمن خبر می دهند.
آمار و ارقام نرخ تورم ، ارزش چندانی ندارد/دولت تلاش خود را در مهار تورم به کار گیرد
منوچهری:
مرصاد نیوز: نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس با بیان اینکه آمار و ارقام اعلامی تورم، ارزش چندانی ندارد گفت: زمانی که مردم قدرت خرید بالایی را داشته باشند و گرانی نیز مطلقا وجود نداشته باشد می توانیم بگوئیم که تورم صفر درصد می باشد.
برخی تحریم‌ها علیه ایران تا ۱۰ سال باقی خواهند ماند/پیشنهاد کاهش ۶ ساله تحریم‌ها توسط غرب/ورود چین با طرح‌های جدید
بلومبرگ:
مرصاد نیوز: خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ از قول پنج دیپلمات آمریکایی و اروپایی مدعی شد در صورت توافق هسته‌ای برخی تحریم‌ها علیه ایران دست‌کم تا ده سال باقی خواهند ماند.
اگر رهبر انقلاب اذن جهاد دهند به یاری مردم یمن خواهیم شتافت/ محکومیت حمله عربستان به یمن
سران عشایر و طوایف عرب:
مرصاد نیوز: بزرگان عشایر و طوایف عرب شهرستان حمیدیه حمله نظامی عربستان سعودی به یمن را محکوم کردند.
جو استان تا پایان روز سه شنبه تحت تاثیر سامانه بارشی قرار دارد
حق پرست:
مرصاد نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر نزدیک شدن سامانه بارشی به کشور است که از امروز تا روز سه شنبه جو منطقه را تحت تاثیر خود دارد.

صفحه‌ها