تازه ترین مطالب

بعد از ظهر امروز؛
مرصاد نیوز: بعد از ظهر امروز اولین همایش بسیج و رسانه در کرمانشاه با قرائت بیانیه به کار خود پایان داد.
امروز؛
مرصاد نیوز: امام جمعه قصرشیرین از برگزاری مراسم یادبود آیت الله مهدوی کنی در شهرستان قصرشیرین خبر داد.
سردار ریحانی:
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: دشمنان امروز خانواده ها را مورد هدف خود قرار داده و همچنین به دنبال ایجاد تفرقه با استفاده از تنوع قومی در میان مردم کشور هستند.
مرصاد نیوز: خانواده مازیار فصیحی جوان مرگ مغزی شده کرمانشاهی اعضای فرزند خود را اهدا کردند.
حسینی اراکی:
مرصاد نیوز: مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه کرمانشاه گفت: عاشورا عرصه انسان سازی است و در مکتب انسان سازی باید از خودمان شروع کنیم که این امر موجب تعالی و اصلاح جامعه خواهد شد.
رضایی بابادی:
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: باید شرایط برای حضور گسترده نوجوانان و جوانان در صحنه های مختلف فراهم شود.
مدیر مسئول نشریه ابراز:
مرصاد نیوز: مدیر مسئول نشریه ابراز گفت: بنده و بسیاری از جامعه‌ مطبوعات استان بر این باوریم که هیئت مدیره‌ی غیر قانونی کنونی هیچ‌گاه عملکردی نه تنها منطبق بر قانون – که حتی مطابق و هم‌شأن با اهالی مطبوعات نداشته و عملکرد نادرست و سراسر اشتباه و غرور آمیز و گروه گرایانه‌ داشته اند.
گزارش مرصاد؛
مرصاد نیوز: مدعیان دروغین حقوق بشر با رفتارهای کاسب کارانه خود در موضوعات حقوق بشری شرایطی را در جامعه به وجود آوردند که امروز زنان اصفهان قربانی جنایات کوردلان و قلب های مریض می شوند.
گزارش تصویری؛
مرصاد نیوز: صبح امروز مراسم افتتاحیه همایش بزرگ بسیج و رسانه در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد.
آیت الله علما:
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: با بیان آیات و روایات کوتاه و احادیثی از ائمه معصومین می توان در رواج سبک زندگی که مورد پسند رسول خدا (ص) بوده، تلاش کرد.
سردار شریف در کرمانشاه:
مرصاد نیوز: مسئول روابط عمومی کل سپاه شریف با اشاره به تبلیغات مضحک دشمن در حوادثی مثل اسیدپاشی یا اقداماتی شبیه به آن در رسانه ها، اظهار داشت: این تلاش احمقانه دشمن برای نسبت دادن اقدام جنایت کارانه، متعفن و وحشیانه اسید پاشی به تفکر بسیجی در همین راستاست.
سردار ریحانی در همایش بسیج و رسانه:
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: رسانه و بسیج نقش اثر گذاری، طی پیچ تاریخی انقلاب با حفظ پشتوانه مردمی نظام دارند.
مرصاد نیوز: با حضور 153 نفر از مدیران خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری فعال، اصحاب رسانه و روزنامه‌ها، همایش بزرگ بسیج و رسانه در کرمانشاه آغاز شد.
حرکت برخی از مسئولین و رسانه های داخلی در پازل تفرقه افکنی دشمن/ از توطئه تکراری کشته سازی  علیه نظام تا آتش زدن خیمه های عزای حسینی
گزارش ویژه مرصاد؛
مرصادنیوز: تردید نیست که کشته سازی، توهین به مقدسات، توهین به قومیت ها و ... همه و همه ابزاری برای ایجاد گسستگی در جامعه اسلامی ایران است اکه اینبار با سوء استفاده و یا راه اندازی اسیدپاشی های توطئه گرانه و البته آتش زدن خیمه های عزای حسینی در اصفهان در راستای ایجاد یک تقابل دو سویه کلید خورده است.
آیت الله علما:
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه هدف امام حسین (ع) از قیام عاشورا اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود، اظهار داشت: امروز باید این واجب الهی از کوچکترین گروه های اجتماعی مثل خانواده آغاز شود تا به سمت ریشه کن شدن منکرات و ترویج معروف حرکت کنیم.
معاون وزیر ورزش از شهرستان های مرزی کرمانشاه بازدید کرد/ دست های خالی خادم در برابر مشکلات چغر و بد بدن
گزارش/
مرصادنیوز: معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش در حالی از وضعیت آخرین پروژه ها، برنامه ها و مشکلات ورزشی شهرستان های قصر شیرینف سرپل ذهاب و گیلان غرب بازدید کرد که ورزش کاران و هیئت ورزشی این شهرستان فرصت گفت و شنود با وی را پیدا نکردند.
آزرمی:
مرصاد نیوز: معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: در شرایط فعلی راه فعالیت برای احزاب باز است و احزاب می توانند با فعالیت مناسب خود نسبت به عضویت جوانان اقدام نمایند