تازه ترین مطالب

سردار امان اللهی:
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه از کشف 130 کیلوگرم ماده مخدر در کرمانشاه و دستگیری دو تن در این رابطه خبر داد.
شرفایی:
مرصاد نیوز: مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه گفت: در همه جای دنیا تاخیر و ابطال پرواز وجود دارد و منحصر به استان یا کشور ما نیست و بعضاً دیده شده در برخی از فرودگاه های مهم دنیا تاخیر و ابطال های زیادی وجود دارد.
جمعی از نشریات و خبرگزاریهای کرمانشاه:
مرصادنیوز: جمعی از اهالی مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه که در جریان عضوگیری خانه مطبوعات نماینده خود را به عضویت این مجموعه در آورده بودند با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که در انتخابات عصر امروز شرکت نخواهند کرد.
سردار ریحانی:
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: سکولار به دنبال ایجاد بی تفاوتی در دین بوده و گروهک های تکفیری نیز در جهت افراط گرایی در دین فعالیت می کنند.
فلاحی خبر داد:
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب گفت: باتوجه به بازدهی خوب کشت ذرت در سال جاری، پیش بینی می شود در کل 20 هزارتن ذرت به ارزش 17 میلیارد ریال از مزارع این محصول در گیلانغرب برداشت شود.
بهره گیری راز آلود کارتل های رسانه ای جریان سلطه از مکاتب مرموز کنترل ذهن/ پردازش یک هیمنه اهریمنی از ارزش های گفتمان انقلاب
بررسی تاکتیک های عملیات روانی غرب (1)
مرصادنیوز: تطبیق عینی برخی تاکتیک های عملیات روانی شبکه های رسانه ای نظام سلطه با وقایع عینی و شیوه های راز آلود گره خورده آنها با مکاتب کنترل ذهن، می تواند در راستای روشن شدن طرح ریزی های پیچیده آنها برای میدان دادن به جریان غرب گرا و البته به حاشیه بردن گفتمان انقلاب موثر باشد.
باقری موسوی خبر داد:
مرصاد نیوز: مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: طرح یادآوران به عنوان شوراهای امر به معروف در مدارس فعالیت می کند.
مرصاد نیوز: احزاب اصلاح طلب کرمانشاه جلسه تشکل جاداک را که با عنوان بررسی تحزب وچالش های آن در کرمانشاه برگزار شده بود به رسمیت نشناختند.
نامه سرگشاده جمعی از دانشجویان بورسیه به رئیس‌جمهور
مرصاد نیوز: جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور نوشتند: در کتاب‌های تاریخ خواهند نوشت جریان فتنه ۸۸، چهار سال بعد تحت لوای اعتدال ابتدا از دانشجویان که مقام معظم رهبری آنان را افسران جوان جنگ نرم نامیدند، انتقام گرفت.
دباغ:
مرصادنیوز: مدیر موسسه توسعه مناطق ویژه اقتصادی قصرشیرین گفت: این شهرستان ظرفیت های بسیاری برای تبدیل شدن به منطقه آزاد تجاری را دارد.
گزارش مرصاد؛
مرصاد نیوز: در هفته گذشته فردی به نام فریبرز جباری که خود را عموی ریحانه جباری معرفی کرد، در یک نشست در آلمان ادعاهایی را در خصوص پرونده ریحانه جباری مطرح کرد که به دلیل گاف های متعدد مورد توجه افکار عمومی قرار نگرفت.
آیت الله علما:
مرصاد نیوز: تفکر عاشورایی برای ملت ایران یک نعمت الهی است و نتایج این نعمت الهی را امروز در اقتدار ایرانی در سطح منطقه و جهان می بینیم.
مرصاد نیوز: استان کرمانشاه به عنوان دروازه کربلا امروز به یاد شیرخواره شهید کربلا غرق در ماتم بود.
گزارش خبری؛
مرصاد نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: به دلیل گستاخی اخیر دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس امسال علاوه‌بر شعارهای گذشته در 13 آبان مرگ بر انگلیس را هم در استان کرمانشاه سر می‌دهیم.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصاد نیوز: حمایت سازمان ملل از اقدامات صهیونیست ها و مشکلات ساختاری این سازمان شرایطی را به وجود آورده است که برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز تشکیل این سازمان در وزارت خارجه دولت یازدهم علاوه بر اینکه قابل توجیه نیست، بلکه مساله ای تامل برانگیز است.
پرور خبر داد:
مرصاد نیوز: مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه از نظارت31 اکیپ بر ذبح دام‌های قربانی در ایام تاسوعا و عاشوراخبر داد.
مرصاد نیوز: دعوای خانوادگی زن و شوهر در یکی از شهرهای استان پایان تلخی داشت.
مصلحی:
مرصاد نیوز: وزیر پیشین اطلاعات گفت: سرویس اطلاعاتی انگلیس پشت جریان اسیدپاشی‌های اخیر است.