تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

مرصادنیوز: اخبار رسیده و موثق از جلسات محفلی این افراد حاکی از استراتژی استفاده ابزاری از گرایش های سیاسی استاندار و معاون سیاسی استانداری کرمانشاه است.
مسئولان از تولیدکنندگان داخلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی حمایت کنند
امام جمعه موقت کرمانشاه:
مرصادنیوز: امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: مسئولان نظام برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند.
پیکر مطهر سرباز شهید "میلاد پرویزی" فردا در شهرستان سنقروکلیایی تشیع و خاکسپاری می شود
فردا صورت می گیرد؛
مرصاد نیوز : سرباز رشید اسلام "میلاد پرویزی" در منطقه سلماس ارومیه در درگیری با اشرار مسلح به درج رفیع شهادت نائل آمد پیکر مطهر شهید پرویزی فردا در شهرستان سنقروکلیایی تشیع و خاکسپاری می شود.
یکی از شاگردان امام(ره) در گفتگو با مرصاد:
مرصاد نیوز: عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: مبعث روز احیای انسانیت است و مهم ترین آثار مبعث پیامبر(ص) قرآن کریم و اجرای عدالت است.
امام خامنه‌ای در دیدار مسئولان نظام و اقشار مختلف مردم:
مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه ایران به‌ دلیل مخالفت با سیاست‌های آمریکا به تحریم تهدید می‌شود تاکید کردند: امروز سیاست قطعی آمریکا، اسلام‌ستیزی، ایران‌ستیزی و شیعه‌ستیزی است.
منتخب مردم سنقر در گفتگو با مرصاد:
مرصاد نیوز: عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه های علمیه کرمانشاه گفت: در شرایط کنونی بیش از هر روز دیگری نیازمند زندگی به سبک اسلامی هستیم. کسانی که خود را شیفته و عاشق پیامبر گرامی اسلام می دانند امروز باید به این مهم توجه کنند.
پالایشگاه نفت کرمانشاه تعمیر می شود/ تعطیلی ۲۱ روزه
مدير عامل شركت پالايش نفت كرمانشاه:
مرصادنیوز: مدير عامل شركت پالايش نفت كرمانشاه گفت: به منظور انجام تعمیرات اساسی فعالیت پالایشگاه نفت کرمانشاه از امروز تا ۲۱ روز آینده تعطیل است.
در گفتگو با یک معلم مطرح شد؛
مرصادنیوز: نعمت نوربخش یکی از قدیمی ترین معلمان قصرشیرین است که از پیش از انقلاب تا بعد از جنگ تحمیلی در خدمت دانش آموزان و آوارگان جنگ زده این شهرستان بوده است.
برگزاری اولین جشنواره تئاتر عروسکی «یونیما» در کرمانشاه
رئیس انجمن تئاتر عروسکی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: رئیس انجمن تئاتر عروسکی استان کرمانشاه از برگزاری اولین جشنواره تئاتر عروسکی با حضور گروه های تئاتری از سراسر کشور و اقلیم کردستان عراق در استان خبر داد.
تبعات بی توجهی دولت یازدهم به اشتغال؛
مرصادنیوز: در شرایطی که دولت یازدهم در بحث بیکاری تنها به گفته های بی پشتوانه روی آورده، بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاه ها هم به معضلی بزرگ تبدیل شده است.
ورود مواد شیمیایی به سراب ماراب شهرستان سرپل ذهاب/ مرگ 12 تن ماهی قزل آلا سردابی مر
رئیس اداره شیلات شهرستان سرپل ذهاب خبر داد:
مرصاد نیوز: رئیس اداره شیلات شهرستان سرپل ذهاب گفت : ورود مواد شیمیایی به سراب ماراب باعث خسارت 100 درصدی مزارع پرورش ماهی پاطاق شده و 12 تن ماهی قزل آلای سردابی را از بین برد.

صفحه‌ها