سرویس: سیاسی کد خبر: 12199 ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۶

گزارش سیاسی مرصاد/

شورای ملی؛ کودک ناقص الخلقه شاهزاده سیاه بخت/ داد تقلب در انتخابات گروهک هفت نفر و نصفی ربع پهلوی

شورای ملی؛ کودک ناقص الخلقه شاهزاده سیاه بخت/ داد تقلب در انتخابات گروهک هفت نفر و نصفی ربع پهلوی
مرصادنیوز: پس از تلاش عناصر ضدانقلاب جهت براندازی ، طی نشست های مختلف که از سوی گروهک های چند نفره و با حمایت کشورهای غربی، صورت میگیرد، همچنان با توجه به منفعت طلبی خود ، شاهد حرکت روبه عقب از سوی ضدانقلاب هستیم. سرویس سیاسی مرصاد- طی نشست اخیر سلطنت طلبان با هدف ساخت یک آلترناتیو قدرتمند و با شعار انتخابات آزاد، حرکت خود را بین ضدانقلاب از یکسال پیش آغاز کرد. این نشست علاوه بر این که از سوی هیچ یک از گروهک های ضدانقلاب مورد استقبال قرار نگرفت بلکه بنای بی اعتمادی بین سلطنت طلبان حاضر در جلسه را نیز در پی داشت.

1 تبلیغ ربع پهلوی در شبکه بهایی من و تو

در این راستا، امیر عباس فخرآور دبیر کنفدراسیون دانشجویان ایران (که از حامیان اصلی این نشست نیز به حساب می آمد) در مطلبی که در صفحه فیس بوک خود منتشر ساخت پرده از تقلب صورت گرفته در نتایج انتخابات برای تعیین سخنگو، اعضای شورای عالی و دفتر سیاسی شورای توهم گشود. فخرآور در این مطلب در خصوص "کاستی ها و نقاط قابل تامل در فرآیند رای گیری که از کانال های مربوطه پیگیری خواهد شد" سخن گفته و در تکمیل این تقلب، مهلقا فخرآور اقدام به افشاگری کرد. 2 خواهر امیر عباس فخرآور ، مهلقا نیز پس از شرکت در نشست پاریس، و مشاهده لابی چند نفره عناصر منتسب به جمهوری اسلامی، در صفحه فیس بوک خود اقدام به افشاگری بر علیه تقلب انجام شدهکرده و اعلام کرد: "جلوی چشم من تقلب انتخاباتی داشتند و حتی یک وکیل هم ناظر نبود. یک باند بازی به تمام معنا، نه انتخابات آزاد بود و نه دموکراسی بر قرار بود". 3 این درحالی ست که چند گروهک حامی این شورا نیز پس شناختن ماهیت واقعی عناصر تشکیل دهنده این نشست، اقدام به خروج از این شورا را نمودند. 4 بیانیه منتشر شده جنبش آذربایجان درباره خروج از پروژه شورای باصطلاح ملی

5

خبر مهلقا فخر آور در خصوص تقلب گسترده در نشست شورای جعلی پهلوی

طراحان شورای ملی بارها در خصوص انتخابات ایران اظهار نظر کرده و در مورد کلید واژه انتخابات آزاد سخرانی فراوانی انجام داده بودند. در حالی پروژه انتخابات آزاد از سوی سرویس های غربی ، رمز آشوب دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری ایران قرار گرفته که سران فتنه نیز در داخل کشور به این موج دامن زده و با نزدیک شدن به زمان انتخابات نیز با سخنرانی های متعدد بر علیه نظام جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، خوراک خبری رسانه های غربی را فراهم میکنند. حال این سوال مطرح میشود اپوزیسیونی که در یک نشست 200 نفره اقدام به تقلب میکند، چگونه میتواند دایه دار انتخابات آزاد برای جمهوری اسلامی ایران باشد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها