سرویس: اجتماعی کد خبر: 400960 ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵

فرماندار ثلاث باباجانی:

آتش سوزی در ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی ادامه دارد

مرصاد نیوز: فرماندار ثلاث باباجانی گفت: آتش سوزی ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی که از عصر امروز به وقوع پیوسته است همچنان ادامه دارد.

آتش سوزی در ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی ادامه دارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یداله شکری در گفتگو با خبرنگار  هزار ماسوله اظهار داشت: امروز یک فقره آتش سوزی در مراتع و جنگلهای درنه این شهرستان به وقوع پیوسته است که تاکنون موفق به اطفای حریق نشده ایم.

 فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی افزود: این آتش سوزی در منطقه صعب العبوری رخ داده است که نیروهای بومی منطقه می توانند در محل حضور پیدا کنند و هم اکنون هم نیروهای مردمی برای خاموش کردن آتش در منطقه حضور دارند.

وی گفت: دستگاههای اداری نیز پای کار بوده اند و جلسه ستاد بحران شهرستان هم اکنون به اتمام رسید و همه تصمیمات برای مهار اتش گرفته شده است.

شکری ادامه داد:  درخواست امداد هوایی شده است که اگر این آتش سوزی مهار نشود اول صبح به منطقه اعزام می شود.

فرماندار ثلاث باباجانی گفت: گستردگی این آتش سوزی بدلیل صعب العبور بودن آن زیاد است و هم اکنون مقدار مراتع و جتگلهایی که طعمه حریق شده اند مشخص نیست .

وی ادامه داد:  هم اکنون تیم های منابع طبیعی ،محیط زیست ،و بخشداری در منطقه حضور دارند که برای حضور در محل آتش سوزی با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن نیاز به بیش از ۲ ساعت پیاده روی  است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها