سرویس: اجتماعی کد خبر: 400960 23:17 - 1399/07/25

فرماندار ثلاث باباجانی:

آتش سوزی در ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی ادامه دارد

آتش سوزی در ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی ادامه دارد

مرصاد نیوز: فرماندار ثلاث باباجانی گفت: آتش سوزی ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی که از عصر امروز به وقوع پیوسته است همچنان ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یداله شکری در گفتگو با خبرنگار  هزار ماسوله اظهار داشت: امروز یک فقره آتش سوزی در مراتع و جنگلهای درنه این شهرستان به وقوع پیوسته است که تاکنون موفق به اطفای حریق نشده ایم.

 فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی افزود: این آتش سوزی در منطقه صعب العبوری رخ داده است که نیروهای بومی منطقه می توانند در محل حضور پیدا کنند و هم اکنون هم نیروهای مردمی برای خاموش کردن آتش در منطقه حضور دارند.

وی گفت: دستگاههای اداری نیز پای کار بوده اند و جلسه ستاد بحران شهرستان هم اکنون به اتمام رسید و همه تصمیمات برای مهار اتش گرفته شده است.

شکری ادامه داد:  درخواست امداد هوایی شده است که اگر این آتش سوزی مهار نشود اول صبح به منطقه اعزام می شود.

فرماندار ثلاث باباجانی گفت: گستردگی این آتش سوزی بدلیل صعب العبور بودن آن زیاد است و هم اکنون مقدار مراتع و جتگلهایی که طعمه حریق شده اند مشخص نیست .

وی ادامه داد:  هم اکنون تیم های منابع طبیعی ،محیط زیست ،و بخشداری در منطقه حضور دارند که برای حضور در محل آتش سوزی با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن نیاز به بیش از ۲ ساعت پیاده روی  است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها