سرویس: اجتماعی کد خبر: 358315 11:17 - 1397/07/18

مدیرکل راهداری کرمانشاه عنوان کرد:

انجام ۲۲۴ هزار سفر از طریق محورهای کرمانشاه

انجام ۲۲۴ هزار سفر از طریق محورهای کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام ۲۲۴ هزار سفر از طریق محورهای مواصلاتی کرمانشاه خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: در نیمه نخست امسال بیش از ۲ میلیون و ۲۸۰ مسافر در قالب ۲۲۴ هزار سفر از طریق محورهای مواصلاتی استان جابجا شدند که از این تعداد ۸۰۶ هزار مسافر به استان وارد شدند.

وی افزود:سه هزار و ۳۷۷ راننده مشغول کار هستند همچنین ظرفیت ناوگان حمل و نقل استان کرمانشاه شامل ۶۳۶ اتوبوس، یک هزار و ۲۶۹ مینی بوس و یک هزار و ۶۵۶ سواری است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از تردد بیش از ۶۰۷ هزار مسافر با اتوبوس، یک هزار و ۲۱۴ هزار با مینی بوس و ۴۶۰ هزار نفر با سواری در نیمه نخست امسال خبر داد.

وی گفت: در نیمه نخست سال قبل بیش از ۱۰ هزار و سه سفر در محورهای مواصلاتی استان انجام شد اما امسال این تعداد به ۹۸ هزار سفر رسید که حدود پنج درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین سال گذشته یک میلیون و ۱۰۰ مسافر در محورهای مواصلاتی استان تردد کردند که این تعداد، امسال حدود یک میلیون نفر بوده که از کاهش ۹ درصدی مسافران حکایت دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها