سرویس: اجتماعی کد خبر: 396849 15:55 - 1399/03/17

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس:

تکمیل طرح‌های نیمه تمام در دستور کار قرار دارد

تکمیل طرح‌های نیمه تمام در دستور کار قرار دارد

مرصادنیوز: نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل و اتمام طرح های نیمه تمام در اولویت و در دستور کار قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی رضایی امروز شنبه در شورای اداری استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: گزارشات خوبی در جلسات از وضعیت جامعه ارائه می‌شود و می‌توان گفت گزارشات خوب است اما وضعیت و حال مردم خوب نیست.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: البته در این خصوص ما نمایندگان نیز مقصر هستیم و همه مسئولین باید همت کنند تا این روند تغییر کند.

رضایی بیان داشت: یک سال از دولت یازدهم باقی مانده است و بنای ما این است که از ظرفیت دولت در این مدت به خصوص در ردیف‌های بودجه‌ای و بودجه متمم بهره مند شویم تا طرح‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم.

این مسئول بیان داشت: برخی از پروژه‌های نیمه تمام اگر به اتمام برسند سود آن به مردم نیز خواهد رسید لذا باید در این زمینه تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

رضایی گفت: با استنتاجی که در مجلس انجام گرفت مقرر شد تغییر ساختار بودجه ۹۹ با رویکرد حمایت از معیشت طبقه ضعیف در دستور کار قرار بگیرد و همانطور که رهبر انقلاب فرمود مجلس در عدالت اقتصادی نمره قبولی را کسب نکرده است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی افزود: تلاش می‌کنیم در نظام بودجه ریزی و تصمیم سازی با دولت نهایت همکاری را داشته باشیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها