سرویس: اجتماعی کد خبر: 397024 09:42 - 1399/03/24

شهردار صحنه:

آتش سوزی ارتفاعات دربند صحنه مهار شد

آتش سوزی ارتفاعات دربند صحنه مهار شد

مرصاد نیوز:شهردار صحنه گفت : آتش سوزی قسمت شمالی دربند و بخشی از مسیر چهار چشمه صحنه با تلاش نیرو های آتش نشانی مهار شد.

مهدی رضایی در گفتگو با  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: آتش سوزی ارتفاعات کوه "شوقعلی " دربند صحنه که در این منطقه شعله ور شده بوده باتلاش نیروهای اتش نشانی و خدمات شهرداری به طور کامل مهار شد.

شهردار صحنه  در خصوص علت و میزان خسارات وارده این آتش سوزی گفت: خوشبختانه این حریق خساراتی به درختان منطقه وارد نکرده و دلایل وقوع آن در حال بررسی و ارزیابی است.

رضایی با قدردانی از تلاش تمام نیروها و عوامل مهار آتشسوزی در شهرستان، افزود: از اهتمام و تلاش تمامی همکاران در واحد خدمات شهری ،  فضای سبز و دیگر پرسنل اداری در واحدآتش نشانی که از ابتدای حادثه با حضور در محل و با به‌کارگیری نهایت توان خود برای مهار آتش و پذیرش خطرات احتمالی آن، کمر همت بسته و با اقدامات شایسته خود نقش مؤثر و ارزنده‌ای را ایفا کردند تقدیر و قدردانی می شود.

وی در پایان گفت : منابع طبیعی سرمایه ای ملی و متعلق به نسل امروز و نسل های آینده است و حفاظت از آن وظیفه همه ما است و این مهم جز با مشارکت فعال صاحبان آن، یعنی مردم امکان پذیر نیست.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها