سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 397386 ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵

نماینده کرمانشاه در مجلس:

توزیع امکانات در کرمانشاه عادلانه نیست/ آمارسازی را قبول نداریم

مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از عدم توزیع مناسب و عادلانه امکانات و خدمات در کرمانشاه انتقاد کرد.

توزیع امکانات در کرمانشاه عادلانه نیست/ آمارسازی را قبول نداریم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد رشیدی ظهر امروز پنجشنبه در شورای اداری استان کرمانشاه ضمن تاکید بر ایجاد جهش در افکار و اراده مدیران و مسئولان برای تحقق شعار سال اظهار داشت: جهش تولید با نشستن به وجود نخواهد آمد لذا باید تلاش کرد.

وی افزود: مجمع نمایندگان استان آماردهی را قبول ندارند، چرا که با آماردهی و آمارسازی کاری از پیش نمی‌رود و دردی از مردم دوا نمی‌شود؛ باید حرکت کنیم و اگر در این خصوص مدیری ضعیف است کنار برود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی همچنین با انتقاد از عدم توزیع عادلانه امکانات در استان گفت: متأسفانه توزیع امکانات و خدمات در استان یکسان نیست به عنوان مثال در شهرستان کرمانشاه بخش سرفیروزآباد به لحاظ امکانات آب، برق، گاز و… از جاهای دیگر جا مانده این در حالی است که باید بر مبنای توزیع عادلانه کار کنیم.

رشیدی از مسئولان امور عمرانی استانداری کرمانشاه هم خواست تا ریز مذاکرات و مطالعات شهر جدید کرمانشاه را در اختیار مجمع نمایندگان قرار داده تا اگر کمکی لازم باشد در این راستا انجام دهند.

وی ادامه داد: برای پیشرفت استان باید تکان جدی بخوریم، چرا که روی صندلی نشستن کاری از پیش نمی‌برد و باید به این منظور به صورت میدانی بین مردم قرار گرفته و از آنها در راه توسعه کمک بگیریم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید قوانین دست و پاگیر از سر راه تولیدکنندگان برداشته شود چراکه قانونی که مانع توسعه باشد قانون نیست.

رشیدی همچنین یادآور شد: بیماری کرونا علی رغم همه مشکلاتی که داشت، یک حسن هم داشت و این بود که ثابت کرد مجوزی که یکسال اخذ آن به طول می‌انجامد می‌تواند در عرض ۴۸ ساعت صادر شود و نشان می‌دهد می‌توانیم به این صورت کار کنیم.

وی در ادامه صحبت‌هایش ضمن تاکید بر توسعه فرهنگ قرآنی در استان گفت: اگر قرآن در افکار، قلب‌ها و اعمال ما مستقر شود جمهوری اسلامی درخشان‌ترین کشور جهان خواهد شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: در جهان منابع انسانی تحول ساز است لذا توجه به آن بسیار اهمیت دارد و اگر این را مهم نشماریم ضربه خواهیم خورد و نخبگان به حاشیه خواهند رفت.

رشیدی با بیان اینکه نماینده باید شجاع و نترس باشد، عنوان کرد: جذب سرمایه را با شجاعت پیگیری خواهیم کرد چون ضعفی در وجود مجمع نمایندگان در این خصوص نیست و دنبال هیچ کاسبی و دلالی نیستیم لذا حتماً دنبال سرمایه گذار خواهیم رفت.

پربازدیدترین ها