سرویس: اجتماعی کد خبر: 397508 17:35 - 1399/04/09

اولتیماتوم مجمع نمایندگان به مدیران برای رسیدگی به مناطق محروم

حضور نماینده کرمانشاه در سرفیروزآباد منشاء خیر شد/ خبرهای خوش برای محرومترین بخش کرمانشاه

مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از منطقه محروم سرفیروزآباد و روستاهای آن بازدید و بر ضرورت حل مشکلات این مناطق تاکید کرد.

حضور نماینده کرمانشاه در سرفیروزآباد منشاء خیر شد/ خبرهای خوش برای محرومترین بخش کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اهالی منطقه محروم سرفیروزآباد و روستاهای آن امروز میزبان محمد رشیدی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بودند که به همراه فرماندار، بخشدار و جمعی از مدیران استانی به منظور رسیدگی به مشکلات آب شرب و برق روستاهای این بخش از آنها بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کم آبی روستاییان قرار گرفت.

این نماینده جوان و انقلابی کرمانشاه در مجلس جزو معدود نماینده‌هایی است که به این مناطق محروم توجه داشته اند و ترجیح داده در اولین برنامه‌های کاری خود به این مناطق که به دلیل بی توجهی برخی مدیران غبار و زنگار محرومیت گرفته اند سفر کند، در این سفر از روستاهای پشت تاله عثمانوند، گلیل، سلاطین و میدان بازدید بعمل آمد.

محمد رشیدی در این بازدید در جمع خبرنگاران با توجه به مشکلات عمده‌ای که گریبان روستاهای بخش سرفیروزآباد را گرفته است، اظهار داشت: هیچ مسئولی حاضر نیست با چنین امکاناتی حتی یک ساعت در چنین جایی زندگی کند و این زیبنده نیست که پس از گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب روستاییان ما در برخی نقاط در مضیقه باشند.

وی با اشاره به مشکلات آب و برق بخش سرفیروز آباد گفت: به منظور جلوگیری از استفاده غیرمجاز از آب منطقه نسبت به کنتورگذاری منازل در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

رشیدی بیان داشت: برای خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی هزینه کنتورها به صورت رایگان خواهد بود و مابقی روستاییان نیز به صورت اقساط می‌توانند هزینه را بپردازند.

وی ادامه داد: همچنین برای حل مشکلات راه، گاز کشی و مسکن این مناطق نیز باید تمهیدات لازم در نظر گرفته شود و در این زمینه هرگونه اقدامی لازم باشد انجام خواهیم داد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اکثر خانه‌های روستایی در این منطقه استحکام لازم را ندارند و با کوچک‌ترین زلزله‌ای ممکن است تخریب شود و مشکلات جدی به بار آورد، ضروری است نسبت به مقاوم سازی این خانه‌ها اقدام شود.

مدیران در جهت رفع محرومیت همت خود را بکار گیرند

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت منابع و سرمایه‌های انسانی گفت: وقتی منابع انسانی از ظرفیت داخلی و بومی استان باشند مشکلات را بهتر می‌توانیم حل و فصل کنیم و نیازی نیست از مدیران خارج استان استفاده کنیم‌.

این مسئول با تاکید بر اینکه تمرکز ما بر مدیر بومی است، افزود: اگر مدیران داخلی کارآمد باشند و صلاحیت داشته باشند بدون شک برای ما در اولویت قرار دارند.

رشیدی گفت: مدیری که فقط قصد استفاده از امکانات را داشته باشد و برای مردم کار انجام ندهد باید بداند نمایندگان در مقابل آنها خواهند ایستاد.

وی تصریح کرد: توقع داریم مدیران در جهت رفع محرومیت از مناطقی از استان همچون سرفیروزآباد نهایت تلاش و همت خود را بکار گیرند تا محرومیت‌ها به حداقل برسد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بر لزوم رفع مشکلات آب شرب روستاهای این مناطق در اسرع وقت تاکید کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در مورد درخواست مردم منطقه نسبت به ایجاد شعبه بانک کشاورزی در سرفیروز آباد، گفت: نسبت به این امر تمام سعی خود را بکار خواهم گرفت و مردم یقین بدانند به زودی شعبه بانک کشاورزی در این منطقه ایجاد خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها