سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 397576 20:02 - 1399/04/11

استاندار کرمانشاه:

17 محدودیت و ممنوعیت جدید از شنبه در کرمانشاه اعمال می شود

17 محدودیت و ممنوعیت جدید از شنبه در کرمانشاه اعمال می شود

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از اعمال ۱۷ محدودیت جدید به دلیل شیوع کرونا در این استان از روز شنبه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،هوشنگ بازوند در جلسه شورای اداری شهرستان هرسین اظهار داشت: در استان کرمانشاه فعلا شرایط خوبی نداریم و رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه مردم الزامی است و حتماً باید برای حفظ سلامت یکدیگر در محل های تجمع از ماسک استفاده کنیم.

استاندار کرمانشاه گفت: ماسک زدن احترام به حقوق دیگران و تلاش برای حفظ سلامت مردم است و مقام معظم رهبری نیز به لزوم استفاده از ماسک تاکید داشتند.

وی بیان داشت:  ۱۷ محدودیت و ممنوعیت جدید از شنبه ۱۴ تیرماه برای مهار و مقابله با کرونا در استان اعمال می شود.

مدیر ارشد استان گفت: کرونا را نباید در بیمارستانها مدیریت کنیم و پیشگیری بر این مهم مقدم است، در واقع و مهار و کنترل کرونا بستگی به رفتار مردم دارد و با مشارکت در انجام توصیه های بهداشتی می توانیم خسارت ها را به حداقل برسانیم.

بازوند در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: از پیگیری و جدیت امام جمعه شهرستان هرسین و نماینده مردم شریف هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی برای تحقق مطالبه های مردمی تشکر می کنم.

وی خاطر نشان کرد: عملکرد فرماندار پرتلاش و مجموعه مدیران شهرستان در تداوم مسیر توسعه ای هرسین قابل تقدیر است.

استاندار کرمانشاه افزود: امروز از مدیران انتظار دارم بر اساس منابع و امکانات به تعهدات خود در قبال حل مشکلات هرسین عمل کنند و از بیان قول های که امکان اجرا ندارد، خودداری کنند، زیرا ما آمده ایم که برای مردم این شهرستان کاری انجام بدهیم.

وی بیان داشت: رفع مشکل محل دفن زباله و مدیریت پسماند شهرستان هرسین بستگی به مشارکت مردم دارد و با توجه به مکان یابی صورت گرفته تقاضا داریم فرماندار و مسوولین شهرستان در توافقی با مردم موضوع را حل کنند.

بازوند ادامه داد: مدیران موظف هستند پروژه های نیمه تمام را سریعاً تعیین تکلیف کنند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز از دستگاه های اجرایی بر اساس اولویت های تعیین شده حمایت خواهد کرد.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: ۱۶۲ واحد مسکن مهر هرسین با پیگیری راه و شهرسازی استان در دهه فجر امسال به مردم تحویل داده می شود.

مدیر ارشد استان عنوان کرد: دستگاه سی تی اسکن بیمارستان هرسین از روز ۲۰ تیرماه به مردم خدمات ارائه می دهد.

وی گفت: برای ساماندهی مسیر دسترسی به مزار شهدای گمنام هرسین و محوطه سازی پیش بینی شده ۲ میلیارد ریال تخصیص اعتبار در نظر گرفته شده است.

بازوند ادامه داد:صنایع فعال در منطقه موظف هستند در جذب و بکارگیری نیروی های مورد نیاز از افراد بومی دارای مهارت استفاده کنند.

استاندار کرمانشاه افزود: با همکاری معاون هماهنگی امور اقتصادی شرایط جذب سرمایه گذار تسهیل و مشکلات و موانع فعالیت های اقتصادی و صنعتی فعالان منطقه با همکاری میراث حل و فصل شود.

مدیر ارشد استان خاطر نشان کرد: تصفیه خانه فاضلاب شهرستان هرسین که عملیات اجرایی آن از سال ۸۲ آغاز شده بود تا ۳۰ روز آینده راه اندازی می شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها