سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 397921 ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳

رئیس پلیس کرمانشاه مطرح کرد:

انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه

مرصاد نیوز: رئیس پلیس استان کرمانشاه گفت: ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر با تلاش و کارهای اطلاعاتی پلیس کرمانشاه منهدم و ۳۸۹ کیلوگرم تریاک از آنها کشف شد.

انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت اعضای ۲ باند که قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از استان‌های جنوبی کشور به کرمانشاه را داشتند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی اعضای یکی از باندها شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس خودروی آنها که ۲ دستگاه کامیون و پژو ۴۰۵ بود را در ورودی شهر کرمانشاه متوقف کردند.

رمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از توقیف خودروها و در بازرسی‌های صورت گرفته، ۱۰۴ کیلوگرم تریاک کشف و ۴ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین با شناسایی اعضای باند دوم و اینکه قرار است به وسیله یک دستگاه کامیون مقدار زیادی تریاک را منتقل کنند، کارهای اطلاعاتی لازم را انجام دادند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: با ردیابی کامیون مورد نظر در استان فارس، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر شیراز گزارش و کامیون مورد نظر توقیف شد.

وی ادامه داد: در بازرسی‌های انجام شده از این کامیون ۲۸۵ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر همدستان اعضای این ۲ باند ادامه دارد

 

انتهای پیام/

پربازدیدترین ها