سرویس: سیاسی کد خبر: 398195 ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱

یادداشت/

حمایت لجاره‌های زمان از رجاله‌ها؛ عجایب روزگار زمان ما!

مرصاد نیوز: از عجایب روزگار ماست که لجاره‌های زمان، رجاله ها را حمایت می‌کنند و قاتلان مردم، نقش منجی بازی می‌کنند و هشتگ نه به اعدام می‌زنند!

حمایت لجاره‌های زمان از رجاله‌ها؛ عجایب روزگار زمان ما!

یادداشت: سالها پیش در این ایام منافقین با پشتیبانی بعثی ها و برخی از کشورهای غربی، با تمام قوا و تجهیزاتشان به سمت کشور ما حرکت کردند؛ آنان در توهمات توخالی خود، با یک برنامه ریزی مثلا منسجم قرار بود دو تا سه روزه کار ایران را تمام کنند و در تهران مستقر شوند.

البته ظاهرا هم همه چیز به نفعشان بود و برنامه هایشان هم دقیق پشتیبانی می‌شد، اما آنها فکر دو چیز را نکرده بودند و دقیقا همان دو‌ مساله ای را که فراموش کرده بودند، زمینگیرشان کرد ...

آنها دست حمایتی خداوند و غیرت جوانان ایرانی را در محاسباتشان لحاظ نکرده بودند و همین باعث شد در چارزبر از چهار جهت قیچی شوند و تنگه مرصاد قبرستان قاتلانی شود که‌ پس مانده‌های آنان، اخیرا مدعی ترند کردن هشتگ نه به اعدام شده اند!

جای افسوس است آنهایی که در قاموسشان رحم و مروت جایگاهی ندارد، امروزه از عدالت و حقوق بشر دم می‌زنند.

از عجایب روزگار ماست لجاره‌های زمان، رجاله ها را حمایت می‌کنند و قاتلان مردم، نقش منجی بازی می‌کنند!

آنها که مجروحین بیمارستان اسلام آباد را زنده زنده آتش زدند حالا دایه دلسوزتر از مادر شده اند!

حامیان قتل‌های یمن و غزه، دم از حقوق بشر می‌زنند و زندانبان‌های سفاک، متصدی امر آزادی شده اند جانیان ژست محفاظت از جانها گرفته اند و خاطیان رُلِ پاکان بازی می کنند و بیچاره واژگان مقدس ما که هرکسی به فراخور مطامعش آنها را به بازی می‌گیرد ...

حالا همان میدان رزم نفاق و وفاق؛ همان هنگامه تزویر و اخلاص یادمانی شده است برای آیندگان در مصداق مرصاد تا درس عبرتی باشد برای سران استکبار همان اربابان این قماش هزار رنگ که با پول گاوهای شیرده به دنبال براندازی نظام شیرانند !

واژه های عدالت و شرافت خیلی وقت است زانوی غم بغل کرده اند از این جماعت قداره کش زورگو، از این حرامیان تحریم کنِ حریم شکن؛ اینها نانشان را در خون مردم بیگناه دنیا می زنند و می خورند و برای حفظ اقتدار پوشالی خود از هیچ ظلمی دریغ نمی کنند، حالا بیچاره کسی که امید دارد اینان برایش نان بیاورند !

این غارتگرانی که ژست کلانتر دنیا گرفته اند؛ سالیانی است از چپاول ملتها ارتزاق می‌کنند ...دانشمندان را می‌کشند تا علمشان برتر بماند مغزها را می‌دزدند تا تفکر را از دیگران بگیرند نفت کشورها غارت می‌کنند تا چرخ زندگیشان بچرخد منافقین هم سربازان جیره خوار و یاوران همین زورگویانند که برای لقمه نانی حرام و در ازای آدم فروشی خود برای کشورهای متخاصم جاسوسی می کنند تا آنان بتوانند جوخه های ترور بیشتری در خاورمیانه برپا کنند و ثروت بیشتری را از ملتها چپاول کنند. 

خلاصه جنگل شاکی شده از دست قوانین اینان، آش شلم شیلوایی است برای خودش؛ روشنفکران تیر خلاص می زنند و جلادان خواستار دموکراسی و عدالتند، اما همگان بدانند همواره خون شهدای این خطه از کشور جوشنده تر از قبل پاسدار ارزشهای اسلام و انقلاب خواهد ماند و هنوز صیادها و شیرودی‌ها بر فراز آسمان اینجا پرواز می‌کنند و حاج قاسم ها مبسوط الیدتر از گذشته جبهه مقاومت را مدیریت می‌کنند و پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلیش خواهد رسید و هیچ قدرتی را یارای مقابله با اراده خداوندی نیست.

ولو کره المشرکون باذن الله و نصرته …

*مهدی معنوی، فعال رسانه‌ای

پربازدیدترین ها