سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 398232 ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۲

سخنگوی وزارت بهداشت خبرداد:

شناسایی2621 نفر بیمار جدید/221نفر فوتی جدید

مرصاد نیوز: سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلای 2621 بیمار جدید به ویروس کووید 19 و جان باختن 221 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری خبر داد.

شناسایی2621 نفر بیمار جدید/221نفر فوتی جدید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از خبرگزاری تسنیم , سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام آخرین آمار مبتلایان به ویروس کووید 19 و تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به این ویروس گفت: از دیروز تا امروز ۲ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2621 بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که  2004نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۸۴ هزار و ۳۴ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۵ هزار و ۷۴ نفر رسید.

 سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد: خوشبختانه تا کنون ۲۴۷ هزار و ۲۳۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

 لاری با بیان اینکه ۳۶۶۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند گفت: استانهای مازندران، فارس، آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضعیت قرمز قرار دارند.

 وی ادامه داد: همچنین استانهای تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، قزوین، مرکزی، خراسان شمالی، همدان، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، اردبیل و کهگیلویه و بویر احمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

 

انتهای پیام/

پربازدیدترین ها