سرویس: اجتماعی کد خبر: 398535 ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) مطرح کرد

اجرای طرح «همکلاسی ها» در کرمانشاه برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت

مرصاد نیوز: مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: طرح «همکلاسی‌ها» در آستانه سال تحصیلی جدید در راستای کمک مومنانه در این استان اجرا می شود.

اجرای طرح «همکلاسی ها» در کرمانشاه برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت

سرهنگ محمد رسول اکبری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: در راستای اجرای کمک مومنانه طرح همکلاسی‌ها در آستانه سال تحصیلی جدید در استان کرمانشاه اجرا خواهد شد.

وی افزود: این طرح با مشارکت و همکاری آموزش و پرورش و بسیج اصناف با خرید کیف و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت به اجرا در می‌آید.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دانش‌آموزان نیازمند از قبل توسط مدارس شناسایی شده‌اند.

اکبری خاطرنشان کرد: فراخوان خیرین از طریق اداره کل آموزش و پرورش و بسیج اصناف انجام خواهد شد و آنها در قالب کمک‌های نقدی یا خرید کیف و لوازم التحریر همکاری خواهند کرد.

وی عنوان کرد: درصدد هستیم در روزهای آینده فراخوان خیرین را انجام دهیم و پیش از آغاز سال تحصیلی نسبت به خرید کیف و لوازم التحریر اقدام‌کنیم.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان کرد: در مرحله اول طرح کمک مومنانه نیز با شناسایی دانش آموزان بی بضاعت ۵۵۰ میلیون تومان کمک در قالب بسته‌های معیشتی و نیز کارت هدیه به خانواده‌های دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

اکبری تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های بسیج دانش آموزی نظیر طرح یاوران ولایت و نیز کنگره دانش آموزی از طریق فضای مجازی در حال برگزاری است.

پربازدیدترین ها