سرویس: تازه های سایت کد خبر: 398747 ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا خبر داد:

آغاز نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک از امروز

مرصاد نیوز: به گفته رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا، نوبت دهی اینترنتی در دو مرکز پایتخت آغاز شد.

آغاز نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک از امروز

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ علی محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان ,  گفت: نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک از امروز آغاز شد.

وی افزود: در مرحله اول این طرح، دو مرکز «میثم» و «خاوران» در پایتخت، به صورت آزمایشی به صورت اینترنتی نوبت دهی خواهند کرد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: مراجعیت می‌توانند از طریق سایت راهور ۱۲۰ به نشانی rahvar۱۲۰.ir، نوبت اینترنتی خود را دریافت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که تا این ساعت، نوبت دهی انجام شده است، گفت:  بله عده ای از طریق سایت اقدام به دریافت نوبت کرده اند.

رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: در صورتی که اجرای این طرح موفقیت آمیز باشد، به زودی تمام مراکز تعویض پلاک به صورت اینترنتی نوبت دهی خواهند کرد.

وی درباره ساعت کار این مراکز بیان کرد: در حال حاضر این مراکز از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۶ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خدمترسانی می‌کنند.

سرهنگ محمدی توصیه کرد افراد از به همراه اوردن کودکان و سالمندان به این مراکز خودداری کنند و فقط طرفین خدمات، به مراکز مراجه کنند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: مراجعین محترم دقت کنند که مراکز تعویض پلاک شلوغ نیستند و نیازی به نوبت گرفتن در صف از صبح زود نیست.

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها