سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 398765 ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

مراسم گرامیداشت روزخبرنگار در صحنه برگزار شد

مرصاد نیوز: مراسم گرامیداشت روزخبرنگار امروز یکشنبه باحضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه در دفتر فرماندار شهرستان صحنه برگزار شد.

مراسم گرامیداشت روزخبرنگار در صحنه برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،مراسم گرامیداشت روزخبرنگار امروز یکشنبه باحضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه  در دفتر فرماندار شهرستان صحنه برگزار شد.

در این جلسه علی رضا حیدری ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند و همواره با حضور در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی جامعه نقش تعیین کننده دارند.

وی در ادامه از فعالیت های خبرنگاران در اطلاع رسانی بیماری کرونا و پوشش خبری رویدادهای مختلف تشکر کرد و افزود: همراهی مستمر رسانه ها منجر به ارتقا آگاهی های عمومی و مدیریت بهتر بیماری کرونا شد.

 

 

حیدری با اشاره به نقش و فعالیت های خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در عرصه های مختلف تاکیدکرد: اعتماد عمومی به میزان زیادی به پیام و محتوایی بستگی دارد که رسانه‌ها منتقل می‌کنند و هرچه اعتماد عمومی بالاتر باشد کارها هم بهتر پیش می‌رود.

فرماندار شهرستان صحنه گفت : رسانه‌ها هستند که به ترویج اخلاق و انصاف در جامعه می‌پردازند و باعث همگرایی و همبستگی در جامعه می‌شوند و برای رشد و ترقی و حل مشکلات مردم به انسجام و همگرایی نیاز داریم.

آگاهی‌بخشی بهترین راه پیشرفت جامعه است

در ادامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه نیز ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار گفت: بی شک در عصر گسترش ارتباطات و نقش نمادین اطلاع رسانی در رویکرد ترویج آگاهی عمومی، صحنه رشد و توسعه پایدار فرهنگ و هنر غنی و آمیخته با ارزش های متعالی سرزمین سرافرازمان، همواره متکی و مبتنی به وجود متعهد، عملکرد دلسوزانه و مساعدت موثر فرهیختگان شریفی چون قشر وارسته خبرنگاران است.

وی در ادامه افزود:  اینکه ۱۷ مردادی دیگر و روز زیبای خبرنگار آمیخته با بوی خوش غدیر، عید ولایت و امامت فرا می رسد،  تجلی مفاهیم ارزشمند مبارزه برای ایجاد حاکمیت حق و حقیقت، گسترش آگاهی و معرفت، تکریم شعائری چون امانت داری، احساس مسئولیت، وجدان بیدار، تعهد و ایثار در سایه این تقارن، پر رنگ تر و با معناتر از همیشه به مجال می رسد.

 

 

نادر حیدریان گفت: رسالت خطیر اصحاب رسانه به دلیل ارتباط دائم آنها با تمام اقشار و طبقات جامعه و نیز زیر نظر داشتن فعالیت های مختلف به منظور انعکاس درست و دقیق رویدادها، اقتضا می کند که "دقّت"، "صراحت" و "صداقت" را به عنوان مشخصه های یک خبرنگار موفق همواره در منش و اندیشه خود حفظ کنند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها