سرویس: اجتماعی کد خبر: 398766 ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

زلزله 5 ریشتری در شهرستان‌های غربی کرمانشاه خسارتی نداشت

مرصاد نیوز: زمین لرزه 5 ریشتری که ساعتی پیش در مرزهای غربی استان کرمانشاه با عراق رخ داد خسارتی برای کرمانشاه در پی نداشت.

زلزله 5 ریشتری در شهرستان‌های غربی کرمانشاه خسارتی نداشت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ساعاتی پیش زلزله‌ای به بزرگی 5 ریشتر در خانقین عراق هم مرز با استان کرمانشاه به وقوع پیوست، شدت این زلزله به حدی بود که شهرستان‌های غربی استان آنرا کاملا احساس کردند، اما خوشبختانه این زلزله خسارت جانی و مالی نداشته است.

گزارش خسارتی در سرپل ذهاب نداشتیم

محبت جمالی نیا، فرماندار سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: هیچ آماری مبنی بر وارد شدن خسارت جانی و مالی به دنبال زلزله اخیر در شهرستان سرپلذهاب گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه زلزله در سرپل‌ذهاب کاملا احساس شد، افزود: از سوی دستگاه‌های اجرایی هیچ خسارتی اعلام نشده و از سوی مردم نیز تماسی برقرار نشده است.

فرماندار سرپلذهاب تصریح کرد: تیم مدیریت بحران با توجه به تجارب قبلی در حوزه زلزله در آماده باش کامل به سر می‌برد.

جمالی نیا بیان کرد: دستگاه های خدمات‌رسان نظیر مرکز بهداشت، جمعیت هلال احمر و آتش‌نشانی برای رصد اوضاع وارد عمل شده اند.

زلزله مشکلی برای قصرشیرین‌ها نداشت

تاتار، فرماندار قصرشیرین هم در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: خوشبختانه زلزله 5 ریشتری پیش هیچ خسارت جانی و مالی به دنبال نداشته و مشکلی در شهرستان قصرشیرین ایجاد نکرده است.

وی افزود: تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر وارد شدن خسارت دریافت نکرده ایم.

فرماندار قصرشیرین گفت: با این حال نیروهای جمعیت هلال احمر، بخشداری ها، دهیاری ها و شورای شهر برای رصد موضوع وارد عمل شده اند.

تاتار گفت: آمادگی های لازم برای مقابله با هرگونه مشکل احتمالی وجود دارد تا در صورت نیاز به سرعت وارد عمل شویم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها