سرویس: سیاسی کد خبر: 399653 ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸

در جمع خبرنگاران مطرح شد:

ابراهیم عزیزی و نادر نادری کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه

مرصاد نیوز: نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه گفت: ابراهیم عزیزی و نادر نادری کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان هستند.

ابراهیم عزیزی و نادر نادری کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،علی رضا دودمان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مجلس خانه مردم است، اظهار داشت: اگر بخواهیم مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کنیم این مساله وجهی ندارد زیرا مردم در انتخابات روز جمعه وکیل خود را انتخاب می کنند اما در راستای تذکر به خودمان می گویم که اهمیت این انتخابات همانند انتخابات مرحله اول است و همانطور که مردم با شرایط و مشکلاتی که وجود داشت در آن انتخابات شرکت کردند و حضور قابل قبولی داشتند، در روز جمعه شرکت کنند و انتخاب مناسبی داشته باشند.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه با بیان اینکه در دور اول انتخابات ۲ کاندیدای راه یافته به مجلس در شهرستان کرمانشاه از کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه بودند، گفت: در دیگر حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه نیز هم کاندیداهای شورای ائتلاف به مجلس راه یافتند و هم کسانی ما آن ها را به عنوان افراد اصولگرا می شناسیم. هر چند که در لیست کاندیداهای شورای ائتلاف نبودند اما اصولگرا بودند.

وی با اشاره به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه در این دوره نیز همانند دوره گذشته دکتر ابراهیم عزیزی را به عنوان کاندیدا معرفی کرد؛ البته دکتر سلمان محمدی از افراد خوب و مورد تایید هستند اما در مجموع با توجه به سوابق دکترابراهیم عزیزی از جمله حضور در مجلس، شورای نگهبان و دیگر سوابق اجرایی در سمت معاونت ریاست جمهوری، کاندیدای ما ایشان هستند.

وی با بیان اینکه امیدواریم دکتر ابراهیم عزیزی به مجلس راه یابد، افزود: امیدواریم ایشان با حضور در مجلس، مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه را پیگیری کنند زیرا یکی از سنگ بناهای پیشرفت استان همین مصوبات سفر مقام معظم رهبری است.

دودمان با اشاره به انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو گفت: کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه در این حوزه انتخابیه دکتر نادر نادری است. ایشان سوابق دانشگاهی و مدارج علمی خوبی دارند و امیدواریم مردم حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو نیز به ایشان اعتماد کرده و راهی مجلس کنند تا روند رشد این حوزه انتخابیه نیز شتاب بیشتری بگیرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها