سرویس: دین و اندیشه کد خبر: 399667 ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹

یادداشت: حجت الاسلام ساداتی

سوزاندن قرآن نشان دهنده عجز غرب در مقابل منطق قرآن و جاذبه رحمت للعالمین

مرصاد نیوز: سوزاندن قرآن نشان از عجز غرب در مقابل منطق قرآن و جاذبه رحمت للعالمین دارد.

سوزاندن قرآن نشان دهنده عجز غرب در مقابل منطق قرآن و جاذبه رحمت للعالمین

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام سیدمحمدعلی ساداتی امام جمعه دالاهو در پی اهانت به مقدسات مسلمانان از سوی گروهی در اروپا، یادداشتی نوشت که در اختیار شبکه اطلاع رسانی مرصاد قرار گرفته است.

حجت الاسلام ساداتی نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

توهین به پیامبر(صل الله علیه و آله) و همچنین سوزاندن قرآن نشان از عجز غرب در مقابل منطق قرآن و جاذبه رحمت للعالمین دارد؛ ضمن محکوم کردن این حرکت که نشان از خوی شیطان صفتی این افراد بلکه این جریان پشت پرده دارد به نظر من اینگونه کارها نشان از زنده بودن قرآن و موثر بودن وجود بی بدیل حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در هدایت گری بشر امروزی دارد.

این جریانات شیطانی وقتی که منطق خود را در مقابل منطق قرآن ناقص دیده و توان رویارویی با آن را ندارند به جهت عقده گشایی و کینه درونی خود که برگرفته از ضلالت شیطانی درونی آنها دارد، برای آرام شدن آتش کینه و حقارت خود دست به آتش زدن قرآن می‌زنند. آن ها برای گمراهی بشر دست به انواع تحریف ها و وسوسه ها زده و انواع جاذبه های دنیوی را به صورت غیر مشروع به کار گرفته تا انسان کنونی را از راه یابی به مسیر هدایت منحرف کنند اما وقتی می بینند مظهر رحمت الهی حضرت رسول اعظم صلی الله علیه و آله و سلم همچنان جاذبه های دنیوی را در دل تاریک بشر کور کرده و به جای آن نور و هدایت الهی جایگزین می‌کند، چاره ای جز اهانت و لجن پراکنی به ساحت مقدس نبی الهی ندارند.

بحول و قوه الهی این منطق عالی و هدایت گر کلام الهی همواره توانسته بشریت را از تاریکی ها نجات داده و بدانند و بدانیم که

وَمَنْ يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها