سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399728 ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۰

مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه برگزار شد + تصاویر

مرصادنیوز: مراسم تکریم و معارفه معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه برگزار شد + تصاویر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مراسم تکریم و معارفه معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در نشست شورای اداری استان و با حضور استاندار، مدیران کل و جمعی از مسئولان برگزار شد.

در این جلسه بر اساس حکم وزیر کشور حسین خوش اقبال به عنوان معاون سیاسی امنیتی جدید استاندار کرمانشاه معرفی و از خدمات شایسته محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی امنیتی پیشین استاندار تقدیر بعمل آمد.

خوش اقبال در این مراسم اظهار داشت: کار مردم نباید معطل کم انگیزگی ها شود باید درک مشترک و دغدغه مندانه ای از حفظ انسجام ملی داشته باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: مردم اگر صداقت و حسن رفتار مدیران را ببینند شریک مشکلات و ناکامی ها خواهند بود نمونه آن کمک های مومنان در جریان مقابله با کرونا است.

وی با اشاره به سال آخر دولت دوازدهم،خاطر نشان کرد: در این سال آخر دیگر مجال برگزاری نشست ها و جلسات نیست و باید وقت را صرف پیشرفت کارها و اقدامات عقب مانده کنیم.

 

خوش اقبال با اشاره به تنوع قومی و مذهبی در استان کرمانشاه گفت: ممکن است در اندیشه و رأی همسان نباشیم اما برای پیشبرد اهداف و توسعه استان حتماً همسویی داریم.

وی همچنین بیان داشت رسانه‌ها ظرفیت توانمندی برای توسعه استان هستند و تعامل دو سویه را با رسانه‌ها خواهم داشت و معتقد هستم که نقد عالمانه بیشتر در دایره انصاف می گنجد.

محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی امنیتی پیشین استاندار کرمانشاه در ادامه این مراسم خدمت به مردم استان کرمانشاه را در طول ۳۱ ماه تصدی خود توفیق بزرگی دانست و اظهارداشت: در همراهی با استاندار کرمانشاه، تلاشی جز برای درخشش نام کرمانشاه به عنوان "سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی" و برداشتن موانع از راه پیشرفت استان نداشته ام.

وی از آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و بازوند استاندار کرمانشاه به عنوان دو شخصیت موثر در همگرایی و هم افزایی در استان نام برد و خاطر نشان کرد: بدون شک حضور این شخصیت ها منشاء امنیت، ثبات و تحول در عرصه ملی است که در تمامی حوزه ها پیگیر مسائل و مشکلات هستند.

الهی تبار خاطر نشان کرد: دفاع از نظام در طول خدمت برای بنده بسیار مهم بود و در این خصوص دقت داشتم چرا که اعتقاد دارم نظام به سادگی به ما نرسیده است و هزینه های بسیاری در این راه صرف شده است.

وی گفت: باید به دنبال حفظ ارزش‌های نظام باشیم و خود را فدای این ارزشها کنیم و همواره سعی کنیم در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نداشته باشیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها