سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399840 ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴

صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید استاندار و شهردار کرمانشاه از پروژه های در دست احداث

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه در معیت شهردار از پروژه های در دست احداث شهرداری بازدید بعمل آورد.

بازدید استاندار و شهردار کرمانشاه از پروژه های در دست احداث

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حمیدرضا اعتصام فر امروز در حاشیه بازدید استاندار و شهردار کرمانشاه از تقاطع غیر همسطح شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: این تقاطع دارای سه سطح از جمله مسیر شمال به جنوب و بالعکس به صورت زیرگذر،غرب به شمال و شرق به جنوب به صورت روگذر و مسیرهای گردشی است.

معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه اعتبار این پروژه را ۱۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد و بیان داشت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی و همچنین تأمین اعتبار تا دهه فجر سالجاری این پروژه به بهره برداری می‌رسد.

با اشاره به اینکه فاز اول این پروژه در فروردین‌ماه امسال به بهره برداری رسید، گفت: پروژه شهید قاسم سلیمانی در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت دارد.

وی پیشرفت فیزیکی پروژه را خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: از ۳۰۸ سگمنتال این پروژه در حال حاضر  ۲۲۷ مورد آن نصب شده است.

پروژه تله کابین کرمانشاه

داریوش معصومی امروز دوشنبه در حاشیه بازدید استاندار و شهردار کرمانشاه از پروژه تله کابین اظهار داشت: این پروژه در حال حاضر ۲۶ درصد پیشرفت دارد و تا آخر سال مسیر آماده و تکمیل خواهد شد.

مدیر پروژه تله کابین کرمانشاه افزود: این پروژه سال آینده به طور کلی راه اندازی و آماده بهره برداری خواهد بود.

معصومی طول پروژه را ۱۳۳۲ متر و ۱۵ سانت اعلام کرد و گفت: با توجه به تغییراتی که به دلیل مشکل با شبکه برق داشتیم اختلاف ارتفاع این پروژه ۶۴۰ متر است.

وی خاطر نشان کرد: برآورد اولیه این پروژه مشخص است اما به دلیل نوسانات ارز و وارد کردن برخی قطعات از خارج کشور، به طور دقیق نمی توان میزان آن را پیش بینی کرد.

وی در خصوص مشکلات بر سر راه این پروژه گفت: متأسفانه بروکراسی زیادی در این راه وجود دارد اما با حمایت های استاندار و شهردار تا حدود زیادی این مشکلات مرتفع شده است.

مدیر پروژه تله کابین کرمانشاه اظهار داشت: در این پروژه مشکل خاصی با میراث فرهنگی نداریم چرا که خط خارج از محدوده میراث است.

پروژه معبر کیهانشهر

علی حیدر کرمی امروز دوشنبه در حاشیه بازدید استاندار و شهردار کرمانشاه از پروژ معبر کیهانشهر تا بزرگراه امام خمینی(ره) اظهار داشت: این پروژه از ابتدای بلوار کیهانشهر آغاز و تا بزرگراه امام ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری افزود: با تلاش سازمان همیاری های شهرداری و حوزه عمران ۵۰ روز از آغاز عملیات خاکبرداری این‌پروژه می گذرد و تا ۲۰ روز آینده خاکبرداری به اتمام خواهد رسید.

وی اعتبار پروژه را در فاز نخست بیش از یک میلیارد تومان اعلام کرد و بیان داشت: پس از اتمام این مرحله فاز بعدی اساس و زیر اساس آغاز خواهد شد.

️کرمی با بیان اینکه ۷ میلیارد تومان اعتبار اولیه این پروژه است، اظهار داشت: در صورت تامین اعتبار این پروزه تا ۲۲ بهمن به بهره برداری می رسد.

️وی خاطر نشان کرد: ️طول مسیر پروژه ۲ کیلومتر است و در دو باند طراحی شده است که در ابتدای مسیر میدانی در ابعاد ۱۸۰ متر مربع قرار دارد.

وی افزود: با اتمام ️این پروژه بار ترافیکی این منطقه را کاهش خواهد یافت لذا قصد ما تسریع در انجام این پروژه است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها