سرویس: تازه های سایت کد خبر: 399895 ۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

آخرین آمار کرونا در کشور|فوت ۱۴۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

مرصاد نیوز: سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین‌ آمار بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۰ نفر بر اثر کرونا جان باختند.

آخرین آمار کرونا در کشور|فوت ۱۴۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ دکتر سیماسادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز 25 شهریور 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 705 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند که یک‌هزار و 299 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید19 در کشور به 407 هزار و 353 نفر رسید.

وی افزود: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 140 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به 23 هزار و 453 نفر رسید. البته خوشبختانه تا کنون 349 هزار و 984 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند.

به‌گفته لاری 3811 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تا کنون سه میلیون و 613 هزار و 891 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.

بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین استانهای آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها