سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399910 ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

هشتمین مدافع سلامت در کرمانشاه آسمانی شد

مرصاد نیوز: هشتمین مدافع سلامت استان کرمانشاه از کمک پرستاران پرتلاش بیمارستان گلستان بود که در راه خدمت به بیماران کرونایی آسمانی شد.

هشتمین مدافع سلامت در کرمانشاه آسمانی شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی کرمانشاه، عذرا ابراهیمی، کمک پرستار بخش کرونای بیمارستان طالقانی، پس از تحمل یک هفته بیماری روزگذشته در آی.سی.یو بیمارستان آیت‌‌الله طالقاتی براثرکرونا در گذشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پیامی عروج این مدافع سلامت را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعون

عروج مدافع سلامت و همکار گرامی بیمارستان آیت‌اله طالقانی شادروان عذرا ابراهیمی، شوک و درد بزرگ دیگری برای جامعه خدمتگزاران سلامت مردم بود.

از دست دادن دو همکار ایثارگر به فاصله کمتر از ۲۴ساعت، موجب آزردگی و تالم در میان رزمندگان خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا گردید. آنان که سینه خود را در برابر هجوم وحشیانه ویروس سپر کرده و جان و توان خود را در این مصاف سخت به میدان آورده‌اند.

وقت آن است که با بیم شیوع گسترده ویروس در پاییز و احتمال موج نگران‌کننده بیماری و مرگ هم استانی‌های عزیز، مسؤولان و سیاستگذاران محترم،  نظارت‌ها و مراقبت‌های خود را در سطوح مختلف جامعه گسترش داده و با خاطیان و تهدید کنندگان جان مردم با جدیت برخورد نمایند.

حال که وزارت بهداشت برای هر صنف، فعالیت و خدمتی، شیوه‌نامه‌های مخصوصی را طراحی و اعلام کرده است، جا دارد رعایت این دستورات در همه جا جدی گرفته شود و استان برای کمک به پیشگیری و نجات مردم سختگیرانه‌تر برنامه‌ریزی و عمل نماید.

در پایان برای آن مرحومه لطف و رحمت الهی و برای خانواده و همکاران نزدیک آن مرحوم صبر و اجر خواستارم».

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها