سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399912 ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

فرماندار کنگاور:

دفاع مقدس دفاعی مشروع و حق طلبانه بود

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان کنگاور گفت: دفاع مقدس دفاعی مشروع و حق طلبانه بود و همانگونه که خداوند وعده داده است، حق همیشه پیروز و باطل رفتنی است.

دفاع مقدس دفاعی مشروع و حق طلبانه بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل امروله امروز چهارشنبه جلسه هماهنگی اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرمانداری کنگاور برگزار شد.

خیرالله خزایی در این جلسه بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه مراسمات بزرگداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: دفاع مقدس دفاعی مشروع و حق طلبانه بود و همانگونه که خداوند وعده داده است، حق همیشه پیروز و باطل رفتنی است.

فرماندار کنگاور با بیان اینکه دفاع مقدس کماکان ادامه دارد، افزود: امروز دفاع مقدس شکل اقتصادی به خود گرفته است، همانگونه که در 8 سال دفاع مقدس در مقابل ابرقدرتهای جهان ایستادیم و پیروز شدیم، برنده نهایی این جنگ اقتصادی نیز به حول و قوه الهی ایران اسلامی خواهد بود.

در ادامه جلسه روز شمار برنامه های هفته دفاع مقدس از طرف سرهنگ حیدر نژاد فرمانده سپاه کنگاور و دبیر برگزاری مراسمات قرائت شد و بر اساس آن برنامه های طول هفته تنظیم و تدوین گردید.

برگزاری صبحگاه مشترک، مانور بازگشایی مدارس، برگزاری یادواره شهدا، دیدار و تجلیل از خانواده های شهید و ایثارگر، از جمله  برنامه های فرهنگی است که در طول هفته دفاع مقدس برگزار خواهند شد.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها