سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399946 ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷

امام جمعه سرپل ذهاب مطرح کرد:

لزوم اطلاع رسانی خدمات هلال احمر

مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: کارهای پسندیده خود را اطلاع‌رسانی کنید تا اعتماد مردم را به این نهاد مردمی جذب کنید.

لزوم اطلاع رسانی خدمات هلال احمر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز حجت الاسلام فاطمی نسب در دیدار با رئیس هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب گفت: هلال احمر پیشرو در امدادرسانی به مردم است و مردم خدمات هلال احمر در زلزله را فراموش نمی کنند.

امام جمعه سرپل ذهاب بر ضرورت اطلاع‌رسانی از خدمات هلال‌احمر تاکید کرد و گفت: کارهای پسندیده خود را اطلاع‌رسانی کنید تا اعتماد مردم را به این نهاد مردمی جذب کنید چرا که این اقدامات ریاکاری نیست و فقط جنبه اطلاع‌رسانی دارد.

وی عنوان کرد: از اولویت‌های هلال‌احمر در حوزه سلامت، کمک به تامین سلامت آسیب‌دیده‌ترین بخش جامعه است؛ چراکه هدف هلال‌احمر برداشتن باری از دوش دولت در حوزه سلامت و فعالیت در حوزه‌هایی است که سایر نهادها و بخش‌های خصوصی حاضر به پذیرش مسئولیت این بخش نیستند و علاوه بر آن باید همه تلاش خود را به کار بگیریم تا در زمینه آمادگی در شرایط اضطرار بدرخشیم.

وی به انجام خدمات ارزنده هلال احمر ور سوانح و بحران های شهر سرپل ذهاب در سال های اخیر اشاره کرد و گفت: این جمعیت کمک رسان همیشه با توان و پرانرژی پای کار بوده و کارنامه موفقی دارد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه ۹۰هزارتن جمعیت دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها