سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399954 ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷

فرماندار شهرستان صحنه :

حضور در مدارس شهرستان صحنه اختیاری است

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است.

حضور در مدارس شهرستان صحنه اختیاری است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از امروله، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان صحنه به ریاست حیدری فرماندار و با حضور بخشداران ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

علیرضا حیدری در این جلسه گفت :وضعیت انتشار ویروس کرونا در صحنه رو به افزایش است و در وضعیت قرمز قرار داریم که اگر کنترل نشود باید شاهد از دست دادن عزیزانمان باشیم .

وی افزود :هیچ کسی فکر نکند که در امان است، کرونا به هیج کسی رحم نمی کند و ما وظیفه داریم اقدامات لازم و اساسی را در پیشگیری و مقابله با این ویروس خطرناک انجام دهیم.

فرماندار شهرستان صحنه در ادامه با توجه به قرمز بودن وضعیت کرونا در شهرستان عنوان کرد: حضور دانش آموزان در کلاس های درس اختیاری است و در خصوص حضور دانش آموزان در مدرسه خانواده ها تصمیم گیرنده هستند و در صورت عدم مراجعه به مدارس از کلاس شاد استفاده کنند که از بحث آموزش عقب نمانند.

 رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان در این جلسه رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت مستمر اجرای دقیق و هوشمندانه را از مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا در شهرستان دانست و از رئیس بهداشت درمان شهرستان خواست تا نظارت بیشتری برمدارس شهرستان در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشد .

حیدری در پایان عنوان کرد : از مردم عزیز شهرستان برای جلوگیری از شیوع  بیماری کرونا انتظار داریم تا مراسم ترحیم در مزار را محدود تر برگزار کنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها