سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 400011 ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

امام جمعه کرمانشاه در دیدار با معاون رئیس جمهور؛

سرمایه فرزندان باید در فکرشان باشد/ خدمت امروز در عرصه فناوری است

مرصاد نیوز: امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه خدمت به مردم بر حسب زمان و مکان باید صورت بگیرد گفت: امروز مهم ترین خدمت در عرصه فناوری است.

سرمایه فرزندان باید در فکرشان باشد/ خدمت امروز در عرصه فناوری است

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،آیت الله مصطفی علما  امروز شنبه در نشست با معاون علمی و فناوری رییس جمهور اظهار داشت: شهید ستاری فوق خدمت را به نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه سرمایه فرزندان باید در فکرشان باشد، افزود: فضای استان کرمانشاه با وجود استاندار و نمایندگان پای کار فضای بسیار خوبی است تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم. 

وی تصریح کرد: بهترین خرسندی مسئولان خدمتی است که به مردم می کنند و امام راحل با تمام عظمتی که در دنیا داشتند می فرمود" به من خدمتگزار بگویید" 

آیت الله علما بیان داشت: خدمت به مردم بر حسب زمان و مکان باید صورت گیرد و امروز مهم ترین کار خدمت در عرصه فناوری است.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژه شهید ستاری اظهار داشت: کارهای خوبی در حوزه کاتالیست صورت می گیرد. 

استاندار کرمانشاه افزود: امروز ساخت واحد تولید کاتالیست bzn2 در کرمانشاه آغاز شد و کاتالیستی که از چین وارد می شد در این برهه که تحریم های سخت بر ملت ایران تحمیل شده است ، در داخل کشور ساخته خواهد شد.

 وی بیان داشت: گروهی از جوانان متخصص این موفقیت ها را رقم می زنند که در این شرایط تحریم کار بسیار ارزشمندی است.

 وی همچنین از دکتر محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها