سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 400013 ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

معاون علمی و فناوری رییس جمهور؛

پارک علم و فناوری کرمانشاه تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری می رسد

مرصاد نیوز: معاون علم و فناوری رییس جمهور گفت: بودجه برای پارک علم و فناوری کرمانشاه تامین شده است و تا پایان امسال به بهره برداری می رسد. 

پارک علم و فناوری کرمانشاه تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سورنا ستاری در نشست با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: استان کرمانشاه از نظر تعداد شرکت توسعه یافته است اما هنوز از نظر زیرساخت مشکل داریم. 

معاون علمی و فناوری رییس جمهور افزود: قرار است تصمیمات جدی برای این شرکت ها اتخاذ شود.

 وی با اشاره به پروژه ساخت پارک علم و فناوری در کرمانشاه بیان داشت: بودجه برای این طرح تامین شده است اما به دلیل شرایط کرونا و برخی مشکلات روند کار کند شده اما پارک علم و فناوری کرمانشاه تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

ستاری تصریح کرد: قرار بود ۵ طبقه اول خرداد ماه تکمیل شود که انجام نشد اما اطمینان می دهیم ساختمان از رکود خارج شود ولی از نظر زیر ساخت در استان کمبود داریم. 

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه شهرستان ها باید از نظر فناوری توسعه یابند، بیان داشت: تسهیلات ارائه شده به شرکت ها افزایش می یابد.

 این مسئول اصلاح فرهنگ را مهم ترین مقوله عنوان کرد و گفت: شرایط را باید به گونه ای فراهم کرد که بخش خصوصی وارد شود و در این زمینه نیازمند حمایت شما هستیم. 

ستاری با اشاره به اینکه شور و اشتیاق جوانان بی نظیر است، بیان داشت: با فعالیت هایی که صورت گرفته است توانسته اندجلوی بخش عمده ای از واردات را بگیرند و در این زمینه شرکت های مهمی از جمله بیوتکنولوژی فعال هستند که باید حمایت شوند. 

وی در پایان از استاندار کرمانشاه به دلیل دارا بودن روحیه اجرایی قدردانی کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها