سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 400015 ۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

رئیس اداره صمت هرسین:

تعداد 300کیسه آرد به سهمیه نانواییان آزاد پز در هرسین اضافه شد

مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت هرسین گفت: در راستای بهبود عملکرد نانوایی های شهرستان و استفاده از اهرم تشویق و تنبیه تعداد 300کیسه آرد از سهمیه نانواییان دولتی کسر و به سهمیه نانواییان آزاد پز در هرسین اضافه شد.

تعداد 300کیسه آرد به سهمیه نانواییان آزاد پز در هرسین اضافه شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،مهندس چراغی  در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت: در راستای مصوبات کارگروه آرد و نان شهرستان هرسین و با توجه به عملکرد مناسب نانواییان آزاد پز تعداد 300کیسه به سهمیه این نانوانایی ها اضافه شد.

وی افزود: این اقدام در راستای استفاده از اهرم تشویق و تنبیه و تقسیم عادلانه سهمیه آرد نانوایی ها در شهرستان صورت گرفته است و تا زمانی که عملکردها به سطح مطلوب نرسد این اقدامات ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره صمتن هرسین تصریح کرد:  در بازرسی های انجام شده در هفته قبل تعداد 11نانوایی به دلیل تخلفاتی از قبیل عدم رعایت ساعات پخت و فروش آرد خارج از شبکه به تعزیرات حکومتی معرفی شد که از این تعداد 10مورد مربوط به نانوایی های با سهمیه دولتی بود.

چراغی در ادامه اظهار داشت: بر این اساس سهمیه نانوایی های دولتی متخلف کسر و به نانوایی های آزاد پز اختصاص یافت و البته این موضوع تأثیری در افزایش قیمت نان نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها