سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 400073 ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

فرمانده سپاه ناحیه پاوه:

دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریها ی آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  سرهنگ ارسلان سلطانقلی در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم خاصه شهید حاج قاسم سلیمانی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور افتخارات، شهامت ها، رشادت ها وشهادت ها است و یادآور مردانی است که مردانگی آفریدند.

فرمانده سپاه ناحیه پاوه افزود: دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریهای آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.

وی گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس نماد غرور ملی، همبستگی و اتحاد ملت شریفی است که در راه استقلال، آزادی و ارزش‌های اسلامی از جان خود در برابر قدرت‌های مستکبر گذشتند تا امنیت و آرامش آینده این کشور تضمین شود.

فرمانده سپاه ناحیه پاوه ادامه داد: بی تردید رهبری داهیانه امام راحل در آن مقطع حساس، نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ حیات جمهوری اسلامی به شمار می‌آید و جوانان کشور با از خودگذشتگی نشان دادند که سرنوشت یک ملت به دست همان ملت نوشته خواهد شد.

وی افزود: امروز نیز ضرورت دارد قشر جوان که در سنگر علم و دانش فعال است به خوبی با ماهیت جنگ تحمیلی و نقشه‌های بدخواهان این ملت آشنا باشد تا بتواند درمسیر ارتقای دانش خود تلاش کند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها