سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 401335 15:01 - 1399/08/05

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت صحنه خبر داد؛

توزیع 6 هزار پرس غذای گرم در محلات و روستاها

مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : 6 هزار پرس غذای گرم در محلات و روستاهای هدف توزیع شده است.

توزیع 6 هزار پرس غذای گرم در محلات و روستاها

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،سرگرد عابدین هادی جمیل در مراسم تجلیل از فعالان گروه بسیج جهادی شهید قاسم سلیمانی عنوان کرد: از شروع ویروس کرونا در کشور بسیج سازندگی سپاه صحنه با راه اندازی و سازماندهی 7 گروه بسیج جهادی اقدام به فعالیت های پیشگیرانه در این خصوص پرداخت و با راه اندازی 3 کارگاه تولید ماسک بیش از 80 هزار ماسک رایگان توزیع کرد.

وی ادامه داد: این گروه های جهادی با گند زدایی بیش از 420 نقطه مختلف شهرستان توانست خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه دهد.

وی با بیان اینکه 15 هزار لیتر مواد ضد عفونی جهت مقابله با ویروس کرونا مورد استفاده قرار گرفته است تصریح کرد: پایگاه های بسیج محلات و روستاهای شهرستان صحنه همگام با گروه های جهادی در فعالیت های پیشگیرانه حضور داشته اند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه با اشاره به اینکه تا کنون بیش از 3 هزار بسته معیشتی به افراد نیازمند اهدا شده گفت: علاوه بر بسته های معیشتی 6 هزار پرس غذای گرم در محلات و روستاهای هدف توزیع شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها