سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401336 15:13 - 1399/08/05

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه:

جهادگران فرهنگ ایثار و کمک به همنوعان را نهادینه کردند

مرصاد نیوز: مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: امروز بسیج با استفاده از توان گروه‌های جهادی تخصصی خود، کار با کیفیت و مطلوب به مردم ارائه می‌دهد.

جهادگران فرهنگ ایثار و کمک به همنوعان را نهادینه کردند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از امروله، حجت الاسلام حسین یوسفوند در مراسم تجلیل از فعالان گروه بسیج جهادی شهید قاسم سلیمانی عنوان اظهارداشت: با شیوع ویروس کرونا جوانان انقلابی همچون دوران دفاع مقدس به میدان آمدند و در قالب گروه های جهادی اقدام به فعالیت های ماندگار کردند.

وی در ادامه با اشاره به حضور جهادگران در شرایط بحرانی جامعه، تصریح کرد : امروز جهادگران بار دیگر به میدان آمدند تا روحیه جهادی و فرهنگ ایثار و کمک به همنوعان را برای نسل امروز نهادینه کنند.

حجت الاسلام یوسفوند با اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق علیه‌السلام که فرمودند: «كُونُوا دُعَاةً لِلنَّاسِ بِالْخَيْرِ بِغَيْرِ أَلْسِنَتِكُمْ؛ غیر از زبان دعوت‌كنندگان مردم به سوی خوبی باشید»، گفت: فعالیت‌های جهادی در واقع خدمت رسانی مادی و معنوی است و همانطورکه رهبر معظم انقلاب مدظله العالی فرمودند: «ما جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم»، این کلام رهبر فرزانه انقلاب مدظله العالی، اهمیت و ارزش فعالیت جهادی را در گام دوم انقلاب مشخص می‌کند.

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: امروز مشاهده می‌کنیم که کشورهای دیگر در جریان خدمت‌رسانی به ملت خود به بن‌بست رسیده‌اند، اما الحمدلله در ایران اسلامی با حضور جوانان انقلابی، کارها با قدرت در حال پیشرفت هستند.

وی گفت: امروزه بسیج با استفاده از توان گروه‌های جهادی تخصصی خود، کار با کیفیت و مطلوب به مردم ارائه می‌دهد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها