سرویس: اجتماعی کد خبر: 401346 19:45 - 1399/08/05

فرماندار هرسین خبر داد:

پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک

مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: حدود ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در غالب ۶۴۵ پرونده به واحد های تولیدی کوچک به شدت آسیب دیده از کرونا در شهرستان هرسین پرداخت شده است.

پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از دیوانگاه، عبادالله کنجوریان فرماندار هرسین با حضور در کارخانجات قند، شیر و لبنیات بیستون ضمن بازدید از قسمت های مختلف این واحد های تولیدی، نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان این واحدها را‌ مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

کنجوریان در جریان این بازدید ها و در گفتگو با مدیران و کارکنان این کارخانجات طی سخنانی اظهار داشت: محصولات تولیدی این واحدها بصورت گسترده در سطح استان توزیع می شود،بنابراین باید پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا توسط کارکنان کارخانجات مذکور بصورت کامل و با جدیت رعایت شود.

وی همچنین از مدیران این کارخانجات خواست از کارگران و سایر کارکنان قسمت اداری تست کرونا گرفته شود و سلامت آنها را مورد توجه قرار دهند.

کنجوریان در جریان بازدید از خط تولید ، انبارها و قسمت های اداری کارخانجات یاد شده نیز بازدید کرد.

فرماندار هرسین در ادامه افزود: بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید و پیگیریهای استاندار تا امروز حدود ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در غالب ۶۴۵ پرونده به واحد های تولیدی کوچک به شدت آسیب دیده از کرونا در شهرستان هرسین پرداخت شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها