سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401614 21:34 - 1399/08/12

امام جمعه صحنه:

استکبار جهانی به سرکردکی آمریکا در منطقه بسیار شکست‌پذیر و آسیب‌پذیر شده است

استکبار جهانی به سرکردکی آمریکا در منطقه بسیار شکست‌پذیر و آسیب‌پذیر شده است

مرصاد نیوز: امام جمعه صحنه گفت: استکبار جهانی به سرکردکی آمریکایی‌ها در جهان و بخصوص در منطقه خاورمیانه بسیار شکست‌پذیر و آسیب‌پذیر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،حجت الاسلام جواد الیاسی در گفتگو با امروله،  با اشاره به اینکه 13 آبان با سه مناسبت بسیار مهم ارتباط دارد، اظهار داشت: تبعید بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران از ایران به ترکیه در سال 1343، سالروز شهادت 56 تن از دانش‌آموزان در دانشگاه تهران در سال 57 و سالروز تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ "آمریکا"  در سال 58 از مناسبت‌های این روز  است .

وی ادامه داد : دشمن باید امروز به این نکته توجه کند که در حالی که 42 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد، اما این انقلاب همچنان در اوج جوانی خود به سر می‌برد.

حجت الاسلام الیاسی خاطر نشان کرد : ترس از قدرت روزافزون جمهوری اسلامی ایران، سطح نفوذ (دخالت‌های) امریکا و متحدان این کشور در منطقه استراتژیک غرب آسیا را که از دهه‌ها قبل آغاز شده و هر روز سرعت بیشتری به خود می‌گیردبه کابوس این روز‌های امریکایی‌ها تبدیل شده است.

امام جمعه شهرستان صحنه گفت: قدرت پوشالی آمریکا درحال افول است، افولی که باتوجه به تزلزل پایه‌های حاکمیت آمریکا قابل پیش بینی می باشد.

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها