سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402306 09:52 - 1399/09/01

فرماندار سرپل ذهاب:

اهتمام بسیجیان‌ در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور موجب ترس دشمنان می شود

مرصاد نیوز: فرماندار سرپل ذهاب گفت: اهتمام بسیجیان در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور موجب ترس و اضطراب بیشتر دشمنان می شود.

اهتمام بسیجیان‌ در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور موجب ترس دشمنان می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن گرامیداشت هفته بسیج و پنجم آذر ماه سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین ،گفت: این روز یادآور مجاهدت و اخلاص بسیجیان جان بر کف دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه های مختلف بازسازی و سازندگی و سربلندی کشور است.

وی افزود: دفاع از میهن اسلامی از بدو انقلاب، سازندگی و محرومیت زدایی، استقلال و اقتدار و توسعه یافتگی در شجره طیبه بسیج نمود و ظهور داشته و روز به روز، اهتمام بسیجیان در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور موجب ترس و اضطراب بیشتر دشمنان می شود.

فرماندار شهرستان بسیج را آمیزه‌ای از زیبایی و شکوه، عصاره خوبی ها و مهربانی و اقتدار کشور دانست و گفت: بسیج یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی و مرکز ثقل، اتحاد، همبستگی و همدلی و مشارکت برای سازندگی این کشور است.

این مقام مسئول گفت: خدمتگزاری بسیج در عرصه های محرومیت‌زدایی ،سازندگی ،عمران و آبادانی ، کنگره عظیم اربعین، حضور میدانی و اثربخش در بحران های زلزله و سیل و امروز اهتمام جدی و میدانی در قرارگاه عملیاتی ریشه‌کنی بیماری منحوس کرونا، حقیقتاً کم نظیر و بی بدیل و شایسته تقدیر است .

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها