سرویس: اجتماعی کد خبر: 402338 18:45 - 1399/09/01

فرماندار پاوه خبر داد:

مقررات منع تردد در سطح شهر پاوه از ساعت ۲۱ امشب الی ۴ صبح

مرصاد نیوز:فرماندار پاوه گفت: از ساعت ۲۱ امشب الی ۴ صبح مقررات منع تردد در سطح شهر برقرار است و مردم عزیز متوجه باشند که امورات و کارهای خود را قبل از این ساعت انجام دهند.

مقررات منع تردد در سطح شهر پاوه از ساعت ۲۱ امشب الی ۴ صبح

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد فرماندار شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار هزارماسوله  با آغاز اعمال محدودیتهای تردد به شهرستان اظهار داشت: در اولین ساعات بامداد امروز کلیه مقررات منع تردد در اجرای پروتکل های بهداشتی در جلوگیری از شیوع کرونا در سطح شهرستان پاوه به اجرا در آمد.

ایده پور افزود: از ساعت ۲۱ امشب الی ۴ صبح مقررات منع تردد در سطح شهر برقرار است و مردم عزیز متوجه باشند که امورات و کارهای خود را قبل از این ساعت انجام دهند و بعد از آن به هیچ وجه حق تردد در سطح شهر را نخواهند داشت و نیروهای راهور مستقر در سطح شهر قطعاً با متخلفین اعمال قانون خواهند کرد.

وی گفت: انتظار داریم که مردم و همشهریان عزیز همانطور که در سایر طرحها در شهرستان با ما همراه بوده اند در این طرح نیز ما را کمک کنند.

وی ادامه داد: در این ساعتها هر ماشین خارج از شهرستان با پلاک غیر بومی در تردد باشد مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی خواهد شد.

ایده پور اضافه کرد: شهرستان ما هم اکنون با اعلام ستاد مرکزی معاونت بهداشتی وزیر بهداشت و درمان کشور در وضعیت نارنجی قرار داریم و اعمال مقررات نارنجی برای همه مردم در نظر گرفته می شود.

فرماندار پاوه تصریح کرد: ان شاالله با همکاری مردم بتوانیم بعد از دو هفته از این اعمال قانون و مانور ، نتیجه مثبت بگیریم و نتیجه مثبت ما هم بازگشت به شرایط عادی باشد.

ایده پور در پایان با بیان اینکه قطع زنجیره کرونا باعث پیوند زندگی در سطح کشور خواهد شد گفت: امروز ما نمی توانیم پذیرای مهمانان باشیم و دوستانی که پلاک آنها در شهرستان غیر بومی باشند به هیچ وجه پرسنل انتظامی و راهور ما نمی توانند غیر از مقرراتی که اعلام شده است دستور العمل دیگری را انجام دهند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها