سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402342 19:33 - 1399/09/01

در گفتگو با مرصاد مطرح شد:

تشریح چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه کرمانشاه

مرصاد نیوز: مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه گفت: پروازهای روزانه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود.

تشریح چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه کرمانشاه

مجتبی بیاتی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به اعمال محدودیت های جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: ناظران سلامت در فرودگاه کرمانشاه بر اجراي صحيح و نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی و نیز اجرای فاصله گذاری اجتماعی از بدو ورود مسافر به ترمينال نظارت میکنند.

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه با بیان اینکه بر ورودی، صف های بازرسی، کانتر پذیرش مسافر و گیت خروج بازرسی نظارت می شود، افزود: بعد از هر پرواز ضدعفونی و ميكروب زدايي محیط کار، ترمینال ها وکلیه سطوح در ترمينال به صورت روزانه در دستور کار قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: در راستای فرهنگ سازی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی نیز استیکر های رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بخش های مختلف ترمینالها نصب شده است و نیز توزیع مستمر ومداوم وسایل حفاظت فردی بهداشتی همچون ماسک، دستکش ومحلول ضدعفونی کننده به کلیه پرسنل عملیاتی وغیر عملیاتی در محیط کار نیز صورت میگیرد.

این مسئول از قرار دادن دستگاه ضد عفونی در بخش های مختلف فرودگاه به منظور استفاده مسافرین و کارکنان خبر داد و تصریح کرد: ازورود مسافرین فاقد ماسک به محیط ترمینال ها و هواپیما جلوگیری می شود و پايش و غربالگري مسافران ورودي به ترمينال بصورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

بیاتی خاطر نشان کرد: پروازهای روزانه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود، تصریح کرد: مسیرهای پرواز روزانه با مقصد تهران، مشهد، بندرعباس، کیش و عسلویه انجام میگیرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها