سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402353 10:49 - 1399/09/02

فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب خبرداد؛

کشف انبار احتکار کالاهای مصرفی در سرپل ذهاب

کشف انبار احتکار کالاهای مصرفی در سرپل ذهاب

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب از کشف انبار احتکار کالاهای مصرفی با تلاش مامورین انتظامی در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به دپو و نگهداری مقدار زیادی اقلام موادخوراکی و مایحتاج اولیه زندگی که شامل(برنج، پودر لباسشویی، قند، تن ماهی، چایی، روغن، ماکارونی و ...) کرده که این موضوع در دستور کار اطلاعاتی انتظامی پلیس شهرستان قرارگرفت.

وی افزود: انبار مذکور که بعنوان مخفیگاه کالاهای احتکار شده مورد استفاده قرار گرفته بود یک واحد صنفی آرایشی وبهداشتی در سطح شهرستان بود که مامورین پلیس اطلاعات در یک اقدام غافلگیرانه با مراقبت‌های لازم آن را در شهرستان شناسایی و پس ازهماهنگی قضایی و کسب مجوز لازم به این انبار ورود پیداکردند.

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد: مامورین انتظامی در بازرسی به عمل آمده از محل مورد نظر بیش از شش هزار انواع اقلام مواد خوراکی و بهداشتی به ارزش بیش از ۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل دویست میلیون تومان را کشف و ضبط کرده و واحد صنفی مذکور را پلمپ کردند.  

رضایی در پایان افزود: نیروی انتظامی شهرستان با پشتیبانی دادستانی با افراد مخل در جامعه که قصد برهم زدن نظام اقتصادی را دارند برخورد جدی داشته و اجازه اخلال در نظم اقتصادی را به احدی نخواهد داد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها