سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402518 11:23 - 1399/09/06

امروز صورت گرفت؛

دیدار با خانواده شهدا در سرپلذهاب به مناسبت هفته بسیج

دیدار با خانواده شهدا در سرپلذهاب به مناسبت هفته بسیج

مرصاد نیوز: به مناسب هفته بسیج , جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب و همراهان با خانواده شهید افراسیاب شیری در روستای دارتوت بخش قلعه شاهین دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  به نقل از بازی دراز  به مناسب هفته بسیج , جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب و همراهان با خانواده شهید افراسیاب شیری در روستای دارتوت بخش قلعه شاهین دیدار و گفتگو کردند.

سرهنگ مجتبی کاکایی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب در این دیدار ضمن یاد و خاطره شهدای والامقام و تاکید بر تکریم خانواده های معزز گفت: هفته تشکیل بسیج فرصتی برای قدردانی ازخودگذشتگی و شهامت و ایثار خانواده های شهدا است که در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند.

وی افزود: امروزه کشور ایران اسلامی در برابر ابرقدرت های جهان سرافراز و پرقدرت بوده و با استقلال خود توانسته وحدت و یکپارچگی در بین مردم ایجاد کند و نگذارد خط مشی دشمنان به هدف برسند و این موفقیت مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری خانواده های آنان است.

سرهنگ کاکایی تاکید کرد: با الگوگیری از راه و منش شهدا قطعا خواهیم توانست راه توسعه و پیشرفت کشور را تسریع بخشیم و در تمام عرصه های مختلف دولت به نتیجه مطلوبی برای مقابله با دشمنان امروزی برسیم.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها