سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402532 13:56 - 1399/09/06

فرماندار پاوه مطرح کرد:

فرمانداران مناطق مرزی در امنیت نقش مهمی دارند/ لزوم تعامل بيشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

فرمانداران مناطق مرزی در امنیت نقش مهمی دارند/ لزوم تعامل بيشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

مرصاد نیوز: فرماندار پاوه گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور هماهنگی در تخصیص اعتبارات و مبادلات موافقتنامه ها با فرمانداریها بایستی تعامل بیشتری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از هزارماسوله فرماندار پاوه در جلسه  ویدئو کنفرانس شورای معاونین، مدیران و فرمانداران استان در سخناني اظهار داشت: انتظار داریم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور هماهنگی در تخصیصها و مبادلات موافقتنامه ها با فرمانداریها تعامل بیشتری داشته و کانالی را برای فرمانداران ایجاد نمایند که به صورت یومیه بتوان با مدیران آن سازمان ارتباط داشت.

ايده پور افزود: فرمانداری پاوه در حالی که می بایست در تعطیلی های کرونایی با پنجاه درصد از کارکنان فعالیت نماید اما به دلیل کمبود نیرو همه ی این کارکنان در این تعطیلی ها حضور داشته اند.

وي گفت: از مجموع 17 نفر کارکنان فرمانداری پاوه بیش از 7 نفر از آنها مبتلا به کرونا شده اند.

وي ادامه داد: فرمانداری های مناطق مرزی استان کرمانشاه در دوران تحریم ها نقش اقتصادی مهم و کلیدی ایفا نموده اند که این امر بر امنیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی منطقه، استان و کشور تاثیر بسزایی داشته است که این امور باید مورد توجه قرار گیرند.

فرماندار پاوه اضافه كرد: فرمانداری های مناطق مرزی مشکلات خاص خود را دارا هستند در امور مربوط به کوله بری و سایر مسایل مربوط به مبادلات مختلف مرزی فرمانداری پاوه در ماه دهها جلسه تشکیل می دهند.

ايده پور افزود: بیش از 12 آیتم مخصوص فرمانداریهای مناطق مرزی وجود دارند که خاص این فرمانداریها هستند و شاید بیشتر نیرو صرف این 12 آیتم شود که این امر باید مد نظر مسئولان قرار گیرد.

وي در پايان گفت: فرمانداران مناطق مرزی در امنیت نقش بسیار مهمی دارند که این نقش باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها