سرویس: اجتماعی کد خبر: 402533 13:55 - 1399/09/06

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب:

اسلام آبادغرب به مرحله نهایی نخستین دوره شهرهای خلاق فرهنگ و هنر راه یافت

اسلام آبادغرب به مرحله نهایی نخستین دوره شهرهای خلاق فرهنگ و هنر راه یافت

مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب از راهیابی این شهرستان به مرحله نهایی اولین دوره طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد خسرو تمری در گفتگو با اسلام آباد خبر،  اظهار کرد: راهیابی اسلام آبادغرب به مرحله نهایی اولین دوره طرح  شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران بیانگر ظرفیت های بالای فرهنگی هنری این شهر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افزود: ظرفیت های فرهنگی هنری شهرستان اسلام آبادغرب بسیار متنوع و قابل توجه است و راهیابی شهرستان به این مرحله تایید کننده این موضوع است که باید به مردم هنردوست اسلام آبادغرب به ویژه هنرمندان حوزه  هوره تبریک گفت.


وی با اشاره‌ به اینکه اسلام آبادغرب در حوزه تخصصی موسیقی بخش هوره به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق و فرهنگ و هنر ایران راه پیدا کرده است گفت: هوره دارای ویژگی های از جمله خاص بودن و بومی و محلی بودن است و این ویژگی باعث شده است اسلام آبادغرب به این مرحله راه یابد.

تمری ادامه داد: اسلام آبادغرب نشان داده است که در تمامی حوزه های هنری از جمله نمایش، ادبیات، خوشنویسی، نقاشی، عکس و موسیقی توانایی و پتانسیل لازم را دارد هر چند این انتقاد بر ما به عنوان متولی حوزه فرهنگ و هنر وارد است که هنوز نتوانسته ایم به صورت کامل از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

وی در پایان با تبریک راهیابی شهرستان اسلام آبادغرب به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ایران در حوزه موضوعی موسیقی بخش هوره گفت: کار سختی در مرحله نهایی در پیش داریم اما امیدواریم این مرحله بستری برای ارتقاء فرهنگ بومی شهرستان باشد.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها