سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402548 17:02 - 1399/09/06

فرمانده سپاه ناحیه پاوه:

توهين گروههاي معاند به ماموستا قادری، نشان از چهره ضد دینی آنها دارد/تلاش همیشگی ماموستا در راه اعتلای اسلام

توهين گروههاي معاند به ماموستا قادری، نشان از چهره ضد دینی آنها دارد/تلاش همیشگی ماموستا در راه اعتلای اسلام

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: طبيعتا توهين گروههاي معاند كه امروز سياست هاي آنها براي مردم افشا شده، نشان از چهره ضد دینی آنها دارد که برای مردم روشن شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ سلطانقلی در گفتگو با هزار ماسوله ضمن محكوم كردن اهانت كانالهاي ضد انقلاب و معاند به ماموستا ملا قادر قادري، اظهار داشت: ماموستا قادری شخصيت ديني و انقلابي در سال ۵۹ به ‌عنوان امام جمعه پاوه و با حكم بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران منصوب شد، شخصيتي انقلابي كه راه خود را از همان اوايل با معاندان جدا كرد.

فرمانده سپاه ناحيه پاوه افزود: اين عالم برجسته راه تبليغ دين اسلام را در طول زندگاني خود در پيش گرفته است و اكنون هم به عنوان یک چهره برجسته ديني و سياسي کشور و ممالك اسلامي شناخته شده است.

وي با بيان اينكه ماموستا  قادری مورد توجه رهبر معظم انقلاب هستند گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامي هم به عنوان شخصيتي انقلابي تاكنون در برابر دشمنان ايستاده است.

سلطان قلي گفت: از زمان تصدي پست امام جمعه شهر پاوه نيز 41 سال در منبر نماز جمعه پيام دين را به مردم رسانده و در راه اعتلاي اسلام فعاليت داشته است طبيعتا توهين گروههاي معاند كه امروز سياست هاي آنها براي مردم افشا شده، نشان از چهره ضد دینی آنها دارد که برای مردم روشن شده است.

وي اضافه كرد: ايجاد تفرقه در منطقه همواره يكي از اهداف دشمنان در طول اين چهار دهه بوده است و امروز نيز، توهين و اهانت به چهره هاي ديني در پي عدم رسيدن آنها به اهداف پليدشان است.

فرمانده سپاه ناحيه پاوه در پايان با بيان اينكه اين عمل گروههاي معاند از جانب ما و بسيجيان شهرستان محكوم است گفت: ماموستا ملا قادر قادری همواره در راه اعتلاي اسلام و حل مشكلات مردم تلاش كرده و عامل مهمي در حفظ وحدت و تقريب مذاهب اسلامي بوده است و این توهین ها چيزي از محبوبيت ايشان در برابر اين هجمه ها نمي كاهد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها