سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402656 13:35 - 1399/09/09

دبیر هیأت فوتبال استان کرمانشاه مطرح کرد:

تعویق انتخابات هیأت فوتبال کرمانشاه به دلیل شیوع کرونا و اعمال تعطیلی ها

تعویق انتخابات هیأت فوتبال کرمانشاه به دلیل شیوع کرونا و اعمال تعطیلی ها

مرصاد نیوز: دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه در خصوص برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال استان گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و اعمال تعطیلی ها این انتخابات به تعویق افتاد.

طیب صفری در گفتگو با خبرنگار  مرصاد در خصوص برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال کرمانشاه، اظهار داشت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و اعمال تعطیلی ها این انتخابات به تعویق افتاد.

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه افزود: البته به تعویق افتادن انتخابات هیات فوتبال به این دلیل است که دولت اعلام کرده هیچ جلسه ای با بیش از ۱۵ نفر عضو برگزار نشود در صورتی که هیات فوتبال اگر بخواهد جلسه ای تشکیل دهد باید حداقل ۳۰ تا ۳۵ نفر در آن حضور داشته باشند.

صفری گفت: بسیاری از مسائل فوتبال بر اساس تصمیم گیری های فدراسیون انجام می شود و منتظر خواهیم ماند تا فدراسیون زمان برگزاری انتخابات را به استان اعلام کند.

وی خاطر نشان کرد: مجمع اساسنامه فدراسیون روز گذشته در کرمانشاه برگزار شد اما تا کنون هیچ زمانی برای انتخابات مشخص نشده است.

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه بیان داشت: البته در ۵ استانی که مجمع دارند قرار شد پس از تشکیل مجمع روز برگزاری انتخابات هیات فوتبال را تعیین کنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها