سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402790 20:27 - 1399/09/12

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب خبر داد:

توزیع 200 کیسه آرد در قالب رزمایش کمک مومنانه در روستاهای محروم بخش حمیل

توزیع 200 کیسه آرد در قالب رزمایش کمک مومنانه در روستاهای محروم بخش حمیل

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب از توزیع 200 کیسه آرد در قالب رزمایش کمک مومنانه در روستاهای محروم بخش حمیل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ فرامرز باوندپور در گفتگو با  اسلام آباد خبر، اظهار کرد: در مرحله دیگری از رزمایش کمک مومنانه و به همت نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، 200 کیسه   آرد در روستاهای محروم بخش حمیل توزیع شد.

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری درخصوص کمک‌های مومنانه به مناطق کم برخوردار و آسیب دیدگان بیماری کرونا، بیان داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سپاه در عرصه های مختلف از جمله گندزدایی و ضدعفونی، راه اندازی دو نقاهتگاه در سطح شهرستان، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، کمک به مدافعان سلامت در بحث غربالگری و تهیه و توزیع مواد ضدعفونی کننده با حمایت از اقشار آسیب پذیر در خدمت مردم شریف شهرستان بوده است.

 وی افزود: به دنبال فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر #رزمایش_همدلی و #کمک_مومنانه، قرارگاهی در سطح شهرستان به ریاست امام جمعه و دبیری سپاه شهرستان تشکیل شده که موجب هم افزایی بین نهادهای حمایتی، خیرین و موسسات خیریه شهرستان  گردید و به همت خیرین شهرستان چندین مرحله بسته های معیشتی و کمک های مومنانه  تهیه و در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

گفتنی است؛ درتوزیع این کمک های مومنانه حجت الاسلام مرادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب، فرمانده  حوزه امام علی(ع) بخش حمیل،رئیس کمیته امدا بخش حمیل حضور داشتند و فرمانده حوزه امام علی(ع) حمیل از همکاری شهردار بخش حمیل در توزیع این کمک های مومنانه تقدیر و تشکر کرد.

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها