سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402794 21:23 - 1399/09/12

دادستان کرمانشاه اعلام کرد:

اشد مجازات در انتظار عاملان زورگیری اخیر در یکی از محلات کرمانشاه

اشد مجازات در انتظار عاملان زورگیری اخیر در یکی از محلات کرمانشاه

مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: اشد مجازات در انتظار عاملان زورگیری اخیر در یکی از محلات کرمانشاه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به حادثه ای که روز گذشته در یکی از محلات کرمانشاه رخ داد، اظهار کرد: در این حادثه اسفبار دو جوان بزهکار سد راه بانویی کرمانشاهی شده و ضمن تهدید با سلاح و ایجاد رعب و وحشت به ضرب و شتم و ربودن اموال او اقدام کردند.  

وی افزود: این دو نفر پس از این سرقت خشن با استفاده از یک خودروی سواری از محل متواری شدند.

دادستان کرمانشاه به انتشار گسترده فیلم این زورگیری خشن در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: باتوحه به اینکه این حادثه جریحه دار شدن احساسات خانواده ها را بدنبال داشته و احساس ناامنی بین مردم را گسترش می دهد، در این راستا به ضابطین دستگاه قضایی استان تاکید کردیم بسرعت نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت اقدام کنند.

وی متذکر شد: براساس آخرین گزارش ها، ضابطین دستگاه قضایی پیگیری های گسترده ای را به منظور شناسایی و دستگیری هرچه سریعتر این بزهکاران در دستور کار قرار داده اند.  

کرمی با تاکید براینکه اشد مجازات در انتظار این سارقین خواهد بود، اعلام کرد: اجازه نمی دهیم در شهری که مردم ایران آن را با صفت پهلوانی  جوانمردی می شناسند، چنین اتفاقاتی رخ دهد و  امنیت و آبروی مردمش اینگونه به خطر بیفتد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها