کد خبر: 402885 22:36 - 1399/09/15

سرپرست واحد آتشنشانی سنقر:

آتش سوزی خودروی پژو پارس در مجتمع فرهنگ سنقر

آتش سوزی خودروی پژو پارس در مجتمع فرهنگ سنقر

مرصاد نیوز: سرپرست واحد آتشنشانی سنقر با اشاره به وقوع یک حادثه آتش سوزی خودرو پژو پارس گفت: این حادثه حدود ساعت ۱۲ امروز در یکی از پارکینگ های مجتمع فرهنگ سنقر واقع در بلوار سپهبد صیاد شیرازی رخ داد.

مهران حقیقی در گفتگو با خبرنگار مرصاد با اشاره به گزارش وقوع یک حادثه آتش سوزی خودرو پژو پارس در سنقر اظهار داشت : این حادثه حدود ساعت ۱۲ امروز شنبه ۱۵ آذر ماه ۹۹ در یکی از پارکینگ های مجتمع فرهنگ سنقر واقع در بلوار سپهبد صیاد شیرازی رخ داد.

سرپرست واحد آتشنشانی سنقر با بیان اینکه به محض دریافت گزارشات مردمی با سامانه ۱۲۵ پرسنل واحد آتشنشانی سنقر به محل حادثه اعزام شدند، افزود: حادثه آتش سوزی سبب دود گرفتگی شدید آپارتمان مجتمع شد.

وی با بیان اینکه اطلاعات دقیقی در خصوص آتش سوزی خودرو در دسترس نمی باشد افزود : متأسفانه این آپارتمان فاقد سیستم اعلام و اطفای حریق می باشد!!

حقیقی با اشاره به اینکه مجتمع فرهنگ سنقر فاقد پله های اضطراری می باشد ادامه داد : طی عملیات امداد و نجات حدود ۱۰ نفر از ساکنین مجتمع از طریق بالابر و تجهیزات آتشنشانی از ساختمان خارج و نجات یافتند. 

وی تأکید کرد : برای ساختمان‌های بلند باید از دود بند حریق استفاده شود تا در صورت بروز آتش سوزی دودهای حاصل از آن به طبقات فوقانی سرایت نکرده و موجبات گرفتار شدن ساکنین در دود و آسیب‌های جانی وجود نداشته باشد.

سرپرست واحد آتشنشانی سنقر در پایان از همکاری ادارات برق ، گاز ، جمعیت هلال احمر و کلانتری ۱۱ شهرستان سنقروکلیایی تشکر و قدردانی کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها