سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404224 13:23 - 1399/10/21

اختلاف 32 درجه ای دمای گرمترین و سردترین نقاط کرمانشاه

اختلاف 32 درجه ای دمای گرمترین و سردترین نقاط کرمانشاه

مرصاد نیوز: کارشناس اداره هواشناسی کرمانشاه در مورد وضعیت هوای 24 ساعت گذشته شهرستانهای کرمانشاه گفت: سومار و قصرشیرین با بیشینه دمای 20 درجه سانتی گراد گرمترین؛ و بخش کوزران با کمینه دمای منفی 12 درجه سانتی گراد به عنوان سردترین نقاط استان به ثبت رسیده اند.

شهناز حق پرست در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی شرایط نسبتاً پایدار حاکم بر جو منطقه همچنان تا روز پنجشنبه ادامه دارد.

کارشناس اداره هواشناسی کرمانشاه افزود: هوای استان طی این مدت صاف تا کمی ابری و در برخی از ساعات همراه با افزایش ابر، وزش باد نسبتاً ملایم و افزایش آلاینده های شهر پیش بینی می شود.

وی در ادامه گفت: بدنبال این شرایط سامانه ای ناپایدار از اواخر وقت روز پنجشنبه تا اوایل روز شنبه هفته آینده، جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد؛ که در برخی ساعات سبب وزش باد و بارشهایی در استان می شود.

حق پرست بیان کرد: همچنین دمای هوای از روز سه شنبه تا پایان هفته روندی افزایشی دارد.

کارشناس اداره هواشناسی کرمانشاه در مورد وضعیت هوای 24 ساعت گذشته استان گفت: دمای هوای کرمانشاه بین حداقل منفی 8 و حداکثر 13 درجه سانتی گراد در نوسان بوده است.

وی گفت: طی این مدت سومار و قصرشیرین با بیشینه دمای 20 درجه سانتی گراد گرمترین؛ و بخش کوزران با کمینه دمای منفی 12 درجه سانتی گراد به عنوان سردترین نقاط استان به ثبت رسیدند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها