سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404231 15:56 - 1399/10/21

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:

شهادت سردار سلیمانی هیمنه آمریکا را در هم شکست/در مکتب شهید سلیمانی برای دفاع از دین جغرافیا معنا ندارد

شهادت سردار سلیمانی هیمنه آمریکا را در هم شکست/در مکتب شهید سلیمانی برای دفاع از دین جغرافیا معنا ندارد

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان با تاکید بر اینکه شهادت سردار سلیمانی هیمنه آمریکا را در هم شکست، گفت: در مکتب شهید سلیمانی برای دفاع از دین جغرافیا معنا نداشت و ایشان فرهنگ ظلم ستیزی و دفاع از دین و ارزش های دینی را در صحنه جهانی پیاده سازی کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار بهمن ریحانی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه سنقر بیان داشت : مکتب شهید سلیمانی، مکتب اسلام ناب و توحید واقعی که مایه آرامش و محکم ایستادن در مقابل دشمنان است، مکتب شهید سلیمانی مؤلفه های بسیار زیادی دارد اما آن چیزی که خود ایشان بیشتر به این موضوع اصرار داشت آن نگاه نجات همه انسان ها، بشریت و جامعه ها ، نگاه به ولایت و ولی فقیه داشتن بود.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود : سردار سلیمانی ، سعادت، عاقبت به خیری و سلامت روح و روان را در نگاه به جایگاه ولی فقیه و صدمه به این جایگاه را صدمه به مکتب حضرت فاطمه (س)، به بیت الله الحرام، مسجد النّبی و همه ارزش ها می دانست.

وی در ادامه بیان داشت : واقعیت امر هم همین است، ما حتی نمازی هم که می خوانیم باید بر اساس یک نگاه ولایتمدارانه باشد، این نوع نگاه می‌تواند شتاب ما را در حرکت و گام دوم انقلاب بسیار سریع تر کند، بدون تعارف در طول چهل و چند سال انقلاب، این ولایت و ولی امر مسلمین بوده است که چه در زمان حضرت امام (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری ما را از همه حوادث چالش ها و آسیب ها به دور داشته است.

سردار ریحانی ابراز داشت : در هیچ تاریخی از تاریخ های جهان نمی بینیم که یک کشوری حدود چهل و چند سال اینقدر مورد هجمه، تهدید و جنایت های بسیار زیادی توسط دشمنان دین برای این کشور صورت گرفته باشد، واقعاً در هیچ جای تاریخ وجود ندارد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: این نگاه خودباوری مردم به جایگاه ولایت فقیه و پشت سر ولایت بودن منجر به حفظ نظام و انقلاب شده است، درست است که امروز به لطف خداوند متعال از لحاظ قدرت های نظامی و تجهیزات قابل قیاس با زمان دفاع مقدس و به قبل نیستیم و ما امروزه به لحاظ تجهیزات نظامی حرفی برای گفتن در منطقه خاورمیانه و دنیا داریم.

وی ادامه داد : بزرگترین هراس دشمن از قدرت موشکی ماست، در کمتر جایی از دنیا توانسته اند اینگونه قدرت موشکی را داشته باشند، اما اقتدار ملی ، عظمت و قدرت ملی ما همین قدرت نظامی نیست بلکه ایمان و اعتقاد ما به داشتن ولایت فقیه و پشت سر ولی فقیه حرکت کردن است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان کرد : با شهادت سردار سلیمانی بزرگترین هیمنه مجازی آمریکا فرو ریخت مگر کسی در دنیا جرأت داشت برای یک سرباز آمریکایی سنگ پرتاپ کند، بزرگترین پایگاه آنها در منطقه خاورمیانه به گفته حضرت آقا یک سیلی بود که زده شد و انتقام ما همچنان باقیست.

وی ادامه داد : بعضی ها گفتند این سیلی که زدید کشته ای نداشت، قرار ما بر این نبود که کسی کشته شود، قرار ما این بود که اُبهت و هیمنه آمریکا شکسته شود که در دنیا بدانند ما گفتیم میزنیم و زدیم و بزرگترین پایگاه شیطانی آمریکا در منطقه را زدیم و این امر شتابی برای حرکت گام دوم انقلاب بود.

سردار ریحانی با تاکید بر اینکه شهادت سردار سلیمانی هیمنه آمریکا را در هم شکست، گفت: در مکتب شهید سلیمانی برای دفاع از دین جغرافیا معنا نداشت و ایشان فرهنگ ظلم ستیزی و دفاع از دین و ارزش های دینی را در صحنه جهانی پیاده سازی کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها