سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404354 21:21 - 1399/10/24

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود:

پروژه مدرسه 6 کلاسه روستای هانی گرمله نوسود پیشرفت 80 درصدی دارد/// کپی از پاوه پرس است

پروژه مدرسه 6 کلاسه روستای هانی گرمله نوسود پیشرفت 80 درصدی دارد/// کپی از پاوه پرس است

مرصاد نیوز: رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود از پیشرفت 80 درصدی پروژه مدرسه 6 کلاسه روستای هانی گرمله خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از هزارماسوله ،  امروز رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود از پروژه در حال احداث مدرسه خیر ساز روستای هانی گرمله بازدید و از روند اجرایی این پروژه از نزدیک بازدید کرد.

نجیب  ویسی در این بازدید با اشاره به نیاز آموزش و پرورش منطقه نوسود به مدارس جدید در این روستا  اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی 80 درصدی پروژه مدرسه 6 کلاسه خیر ساز روستای هانی گرمله این نوید را می دهد در آینده نزدیک شاهد تحویل مدرسه به آموزش و پرورش منطقه نوسود خواهیم بود.

 رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود گفت: زمین مدرسه در روستای هانی گرمله که 1756 متر از طرف خیری از همان روستا خریداری شده وبه منظور ساخت مدرسه  به آموزش و پرورش منطقه اهدا گردیده و ساخت آن توسط یک خیر تهرانی در حال انجام می باشد.

ویسی افزود: به دنبال ضرورت تحویل این پروژه از سوی پیمانکار مربوطه قول مساعد جهت تحویل و افتتاح این مدرسه در کوتاه ترین زمان ممکن داده شده تا شمار دیگری از فرزندان این مرز و بوم از خدمات ارزنده خیرین مدرسه ساز بهره مند شوند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود ،همراهی خیر محترم مدرسه ساز در این منطقه مرزی ، نقش اساسی و بی بدیل است و این حضور و همراهی خیرین مدرسه ساز مایه دلگرمی دستگاه تعلیم و تربیت است ایشان اظهار امیدواری نمود اجرا و اتمام این پروژه زمینه ساز آغاز حرکت های جدیدی در احداث مدارس توسط خیرین محترم در منطقه ی نوسود باشد.

 

انتهای پیام

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها